En kaliteli Elektrik bantı kısacası izolebant hangisidir ?

netyolcu

Üye
arkadaşlar merakımdan soruyorum sizce en iyi elektrik bantı yani başka bir deyimle izoleband hangi markadır. ben genelde globe kullanıyorum ama bugün 3m'i internette gördüm fiyatları biraz pahalı TEMFLEX 1300 serisi uygun gibi görünüyor. (0.60 tl) bence önemli olan yanmaması ve ısıya dayanıklı olması bunu TEMFLEX 1300 ile sağlayabilirmiyiz ? yada tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
hemen hemen hepsi aynı. benim için kaliteli bant soğuk havalarda sertleşmeyip, kolay yapışandır. böyle bir banta raslamadım.
soğukta çalışırken bantlarımı koynumda saklıyorum.

İşin doğrusu ben Globe den baska marka bilmiyorum. :)

Sürekli kullanıyorum ve gayet memnunum. Sahtesi hariç tabi

Bu arada Sahte izole bandlar piyasada çok. Bunlar 2 gruba ayrılıyor;

-Bal, Bali ve uhudan farkı olmayan parmaklarının arasında eriyen yumuşacık izole bandlar.
-Band makarasında bile zor duran sert, yapışkanlık özelliği olmayan izole bandlar.

Bunlara dikkat edelim :)

Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri