En Çok Devire Sahip DC Motor

tncy.yx7

Üye
Merhaba, Üretilen En Çok Devire Sahip Bir DC Motor Arıyorum(BLDC Olmayacak) Turbo Fan Yapmayı Düşünüyorum Bu Motorlarla Şu Ana Kadar Üretilmiş Olan En Yüksek Devire Sahip DC Motorun İsmini Yazabilirmisiniz?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhaba, Üretilen En Çok Devire Sahip Bir DC Motor Arıyorum(BLDC Olmayacak) Turbo Fan Yapmayı Düşünüyorum Bu Motorlarla Şu Ana Kadar Üretilmiş Olan En Yüksek Devire Sahip DC Motorun İsmini Yazabilirmisiniz?
DC180 ve 615 Çekirdeksiz DC Motoru Önerebilirim. En Hızlısı mı bilemem ama benim bulabildiklerim bunlar.

Dc motorların voltajı arttıkça devride artıyor.
Dişçilerin kullandıkları mesela çok yüksek.
Şimdi havayla çalışanı kullanıyorlar.
Birde neden blcd olmamasını istiyorsunuz?
Sürücü gerektiği için mi?
Taşlama motorları matkap motorları DC olarakda kullanılabilir.
Onlar direk bağlanırsa dakikada 30000-50000 devire çıkıyor.

Dc motorların voltajı arttıkça devride artıyor.
Dişçilerin kullandıkları mesela çok yüksek.
Şimdi havayla çalışanı kullanıyorlar.
Birde neden blcd olmamasını istiyorsunuz?
Sürücü gerektiği için mi?
Taşlama motorları matkap motorları DC olarakda kullanılabilir.
Onlar direk bağlanırsa dakikada 30000-50000 devire çıkıyor.
Sürücü gerektiği için tercih etmiyorum. Büyük bir motor olmasın lütfen küçük ve yüksek devire sahip bir motor arıyorum.

Sürücü gerektiği için tercih etmiyorum. Büyük bir motor olmasın lütfen küçük ve yüksek devire sahip bir motor arıyorum.
Burada var. 6-24 volt arası çalışıyor.
Ama 24 volt vermen lazım 30000 devir/dakika için.
Daha yüksek voltaj verirsen yanar ama.
Eski araç süpürgelerinde kullanılanlar daha iyi olurdu. Bunun torku düşüktür.

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,972
Son üye
Emirhan6161

Yeni konular

Geri