EMO'dan yeni mezun maaşı

Bir kardesim terorun kucaginda ogretmen bir diyeri nusaybinde polis hepsinin fatkli farkli derdi var. Polis ogretmene gore yuksek maas aliyor ancak o maasi burnundan getiriyorlar abisinin dugunune bile izin alamamisti.
Hepsinin allah yardimcisi olsun.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

mühendis değilim fakat mühendislerin vasıfsız bir polisten elbette daha fazla almasını gerektiğini düşünüyorum.kapıkuluna dönmüş polisleri kalkmış burda savunuyor arkadaşlar.hakkını arayanın kafasını ezmeyi iyi bilen, kendi hakkını arayamayan polisleri hemde.kelle koltukta deyimi sanıyorum mühendisler için de oldukça geçerlidir.hatta mühendisler işini iyi yapamazsa bizim de kelle koltukta demektir.bu sebeple mühendisler nasıl geçineceğini değil ilimi, bilimi düşünmelidir.

Yanlıs anlamada o devir eskide kaldı eskidenmiş o hiç bir şey olamıyorsan polis ol mantığı şimdi ne mühendisler görüyoruz çevik kuvvetde cop sallıyor olabiliyorsan polis ol çamur atma ben polis değilim bunuda yanlış anlama 2 yıllık okuyorum bölümüm otomasyon ....Hak arama konusuna gelince yanlıs anlamada o polisin yerinde sende olsan sana taş sopa atsalar sen karşılarına gecip dikilmezsin heralde yada durar karşılarında linç edin desin beni demi =) arada masum olan insanları tenzih ediyorum ancak o kalabalığın içinde kimler kimler olduğu belli....

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri