emeği geçen herkese teşekkür

ergül02

Üye
sayın ustalarım meslektaşlarım forumda gerçekten kendimi buluyorum.Anlayış ve anlatma tarzınız bambaşka her şey gönlünüzce olsun umarım birlikte bir çok şeylere imza atarız selametle.

:)
sayın ustalarım meslektaşlarım forumda gerçekten kendimi buluyorum.Anlayış ve anlatma tarzınız bambaşka her şey gönlünüzce olsun umarım birlikte bir çok şeylere imza atarız selametle.

Ustam ozaman aramıza hoş geldin demek düşer bize. İnsanın kendini bulup mutlu olaması ve çevresindekilere ışık şaçması çok hoş birşey. Duygu ve dileklerinize katılıyoru . Kolay gelsin :)

BİLGİ SEVGİ GİBİDİR PAYLAŞTIKÇA ARTAR.Katılmamak mümkün değil,yeni katılan meslektaşlarımıza, aramıza hoş geldiniz.

sayın meslektaşlarım ustalarım ve emegi geçen herkese çok teşekür ederim gerçekten bu forumda çok şeyler ögrendim saygılar

Daha ben de bu forumu kurana,emeği geçene,ilgilenenlere kısaca burdaki herkese nasıl teşekkür ederim diye düşünüyordum.Bu başlık tam yerinde olmuş.Onca zamandır internette site site gezdim daha ben bu kadar detaylı,mükemmel kaynak oluşturabilecek bir site görmedim.Hay Allah(C.C.) hepinizden razı olsun.Sağlıkla,huzurla,başarıyla dolun hep emi.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri