Hava nüveli bobin hesaplamasında hata veriyor :(
hata nedir ?
5ci sayfada hatalarla ilgili bilgi verdim bir bakarmısın

hata diğerlerindede aynı windows 7 orjinal verdiğiniz dosyaları indirdim uygulamanın oldugu klasore attım olmadı system32ye attım olmadı vaktim olunca ilgilenceğim :)

hata diğerlerindede aynı windows 7 orjinal verdiğiniz dosyaları indirdim uygulamanın oldugu klasore attım olmadı system32ye attım olmadı vaktim olunca ilgilenceğim :)

ben ve bazı arkadaşlarım win7'de denedik bazı win7'lerde çalışıyor bazılarında nedense açılmıyor
visual basıc runtime diye bir kurulum dosyası var onu kurarsan düzeltebilirsin. win 7 için olanını bulman gerekir ama.

bir türlü halledemedim dediğini microsoftun sitesinden indirdim ama dosyaları kaydedecek alan kısmı bostu browse :(

bir türlü halledemedim dediğini microsoftun sitesinden indirdim ama dosyaları kaydedecek alan kısmı bostu browse :(

tabctl32.ocx adlı dosyayı bulamadığı için hata veriyor. normalde programı ilk (bir kere yetiyor) kurum yaptığında o gerekli dosyayı system32'ye atıyor. ama büyük ihtimal senin win7 bazı şeyler kısıtlı olduğu için buna izin vermiyor. benim yapacağım bişey yok.

bu programı yükledim , exe için tıklıyorum kurulum tamamlandı diyor ama programı bulamıyorum kısayol u yokmu yada nasıl yükleniyor benmi bilemedim.

bu programı yükledim , exe için tıklıyorum kurulum tamamlandı diyor ama programı bulamıyorum kısayol u yokmu yada nasıl yükleniyor benmi bilemedim.
program kurulumsuzdur. sadece kendisine ait 3 adet dosyayı bilgisayarınıza çıkartıyor.
1 kere evet demeniz yeterli sonra kendisi açılacak program. program açılmıyor ise bilgisayarınızda problem vardır.

1-Yöntem: Yaptığınız programa sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırı seçin, çıkan sorulara evet deyin.

2- Yöntem: Yaptığınız projeyi seçin ve sağ tıklayıp özellikler e basın,
Uyumluluk sekmesine gelin sonra,

Yönetici olarak çalıştır ı seçin ve uygula sonrada tamama basın.

[Bu yöntem diğerinden daha çok kullanılır ve ayarı kaydettiği için her bilgisayarda yönetici olarak çalıştırır]

Şu anda iki adet bölüm üzerinde çalışmaktayım. programa önerisi olan lütfen buraya yazsın.

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri