Bazı menülerde Run-time error 339 hatası veriyor. component Tabctl32..ocx or one of its dependencies not correctly registered a file is missing or invalid.

win7 64 bit kullanıyorum sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır deyince o hatayı vermiyor. Bilginize.....

öncelikle emeğin için teşekürler programa kw'ına göre monofaze motor yolverme elemanlarını da eklersen iyi olur...

daha onceki hatalar giderilmiiş suanlık sıkıntı yok kardeşim ellerine sağlık android içinde bekliyoruz :) tek sorun programı her açısta kurulum yapılsın mı diye soruyor win7 64bit

daha onceki hatalar giderilmiiş suanlık sıkıntı yok kardeşim ellerine sağlık android içinde bekliyoruz :) tek sorun programı her açısta kurulum yapılsın mı diye soruyor win7 64bit

valla android olayını yapamam. nedeni tek visual basıc programlma dilini biliyorum o da profosyonel değil.
kurulum yapılsınmı olayına da şu anda bişey aklıma gelmiyor. bi araştırma yapıyım. iyi günler.

anladım hocam, androidde bir javaymış aslında javaya ilginiz var mı :)

tek sorun programı her açısta kurulum yapılsın mı diye soruyor
bu sorunu hallettim ALLAH'a şükür basitmiş. regedit'e kayıt yaptırıyorsun programı bi daha sormuyor :D

şimdi programa faydalı olabilecek bir bölüm eklersem bu şekliyle paylaşabilirim. java'nın kodları hakkında bilgim yok.

ne mutlu sana abi :)

windows 7 ingilizce kullanan varmı ? eğer varsa bana ulaşırsa sevinirim.
dün medaş'ta programı deneme fırsatım oldu ve türkçe karakterlerde problem olduğunu gördüm bunu düzeltmem gerekiyor da.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri