Elektronik Hobi - Güçlü Tuğay |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alkali01

Üye
arkadaşlar bu kitap pdf olarak elinde olan var mı ?

kitabı zaten daha önce satın aldım 30 tl ye fakat şuan yanımda değil ordaki konuya kaldığım yerden çalışmak için soruyorum. pahalı ya da param olmadığı için değil. söyledğin yere sipariş versem en az 2 gün anmlatabildim mi güzel kardeşim. kitaba verdiğim paraya acımam

kitabın resmi bu soran arkadaşım için...

Ekli dosyalar

• elk hobi.jpg
    elk hobi.jpg
    77.8 KB · Görüntüleme: 69
Moderatör tarafında düzenlendi:
bugün gece bakmazsam saymayacağım yarın dersim var. başka sorun var mı kardeşim ?

elinde pdf olarak elektronik hobi, güçlü tuğay kitabı olan varsa lütfen link versin ya da atsın. ama yoksa lütfen zeka küpü aklınızı lütfen gidin başka yerde kullanın boş vaktinizle. evet çok akıllısınız en akıllı sizsiniz bana sadece kitap lazım sizinle uğraşamam kitap haricinde yazan çok akıllı sayın arkadaşlarım.

Yani konu boş kapatabilirsiniz demek istiyorsunuz.

yani bu forum boş üyeliği kapat demek istiyorsunuz ?

Sözlerinizin boş olması söylediğiniz ortamı boş yapmaz, ukalalık yapmaya devam ederseniz ceza alır veya yasaklanırsınız!

yahu kardeşim ben pdf kitap var mı diyorum sen ordan çıkmış bugünü de sayacak mısın diyorsun şimdi ukalalığı ben mi yapıyorum ya da ben mi başlattım? sınavıma saatler kalmış sinirliyim ve bana çıkmış ceza alırsın felan filan tehdit. canın ne istiyorsa yap kardeşim seni tutan mı var senin tehditinden mi korkacağım ? fakat vicdanına söyle sana kesmediği cezanınn hesabını birara versin. senden ne korkum ne bir çekincem var ahanda burdayım buyur yap ne yapacaksan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri