elektronik forumunda büyük bir eksiklik görüyorum

i.sinaplı

Katılımcı Üye
iyi geceler değerli meslektaşlarım:elektronik bölümü altında açılmış olan:analog elek,dijital elek,mikroişlemciler bunun dışında radyo frekans adı altında bölüm açılsa daha iyi olur diye düşünüyorum,haberleşme ile ilgili kriptolu alıcılar vhf alıcılar,pll devreler bu tip radyo frekans konuları işlense çokmükemmel olur diye düşünüyorum ve diğer sitelerde gördüğüm kadar amatör telsizci arkadaşlar bu tip şeyleri işliyor,neden kontrolkalemi.com'da radyo frekans başlığı altında frum olmasın?

değerli moderatör ve adminlere duyrulur.

Sn. şef112, önerileriniz ilk yönetim toplantısında değerlendirilecektir.

iyi geceler değerli meslektaşlarım:elektronik bölümü altında açılmış olan:analog elek,dijital elek,mikroişlemciler bunun dışında radyo frekans adı altında bölüm açılsa daha iyi olur diye düşünüyorum,haberleşme ile ilgili kriptolu alıcılar vhf alıcılar,pll devreler bu tip radyo frekans konuları işlense çokmükemmel olur diye düşünüyorum ve diğer sitelerde gördüğüm kadar amatör telsizci arkadaşlar bu tip şeyleri işliyor,neden kontrolkalemi.com'da radyo frekans başlığı altında frum olmasın?

değerli moderatör ve adminlere duyrulur.

Sayın şef112.
Yeterli döküman elektonik başlıgı altında oluştugunda öneriniz degerlendirilecektir.
Sizin elinizde bu tür dökümanlar varsa paylaşımlarınızın devamını dileriz.

Forum istatistikleri

Konular
128,239
Kullanıcılar
450,048
Son üye
guney oral

Yeni konular

Geri