elektronik balastlar yardım

mdemir68

Üye
Merhaba arkadaşlar çalıştığım firmadaki aydınlatmaları elektronik balasta çevirmek istiyorum ancak, beni durduran bi sebep var elektronik balast arızalandığında çoğu zaman kısa devre veriyo ve sigorta atıyo arızayı bulmak çok zamanımızı alıyor kullandığımız balastlarda phılips marka sorun elektronik balastlarının genel yapısındamı ? Bunun önüne nasıl geçebilirim tavsiye ettiğiniz marka varmı. Şimdiden tşk..

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
balast yanması durumunda sigorta attırması elektronik olsun nüveli olsun olağandır.Philips piyasadaki en iyi markalardan biri.Eğer çok fazla açkapa yapılıyorsa sıcak ateşlemeli tip seçebilirsin.Yok ben balast yandığında çok fazla arıza arıyorum asıl sorunum bu diyorsan en pratik yol her lambanın içine sigortalı klemens koyman olur.Bu durumda sadece o cihazın içindeki cam sigort atar.Sen de arıza aramaktan kurtulursun

balast yanması durumunda sigorta attırması elektronik olsun nüveli olsun olağandır.Philips piyasadaki en iyi markalardan biri.Eğer çok fazla açkapa yapılıyorsa sıcak ateşlemeli tip seçebilirsin.Yok ben balast yandığında çok fazla arıza arıyorum asıl sorunum bu diyorsan en pratik yol her lambanın içine sigortalı klemens koyman olur.Bu durumda sadece o cihazın içindeki cam sigort atar.Sen de arıza aramaktan kurtulursun

Evet, küçük bir cam sigorta koymak en iyi çözüm.

çok tşk ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri