Elektronik arıza tespit cihaz sorusu

tahir549

Usta Üye
ben çok araştırdım önder abinin cihazını iyi araştırdım.polarmış huntronmuş eyvallah kaliteli baba cihazlar ama milli üretim dururken yabancı sevdasına gerek bence yok mesela ben önder abiyi takip eden biriyim kitabı çıktı altaş yayıncılıktan hemen siparişini verdim yalın sade bir dille neyse onu anlatmış kelime edebiyatı yapmamış.Ankarada olan yolu düşen reelektronik diye googleden aratıp adresine gitsin demo yaptırsın piyadaki bir çok ürün zaten kopya poların değişik versiyonları bolca var.

makdeniz

Üye
#edit : Konuyu hortlaşmış olduk kusura bakmayın...

Bu arada bende bir cihaz yaptım abilerinin cüssesinde değil ama profesyonel bir cihaz olması için 3 senemi verdim. Umarım hoşunuza gider.

mylifese

Üye
yolunuz açık olsun.elinize sağlık.güzel cihaz olmuş.piyasada tutulur insallah.

#edit : Konuyu hortlaşmış olduk kusura bakmayın...

Bu arada bende bir cihaz yaptım abilerinin cüssesinde değil ama profesyonel bir cihaz olması için 3 senemi verdim. Umarım hoşunuza gider.

fiyatnedir ve teknik testek nasıl garanti gibi olaylar nasıl anlatabilirmisiniz?

harmanx

Üye
Kendim fados 7f1 kullandım maddi imkansızlıklardan dolayı satmak zorunda kaldım çok memnun kaldım imkanım müsade ederse yine alırım şu an osilaskop curvetracer yaptım fena sayılmaz sinyal jenaratörü ile istediğm frekans aralıklarıda seçebiliyorum

Sent from my D6503 using KontrolKalemi Forumu mobile app
Eminn bey yaptığınız devre şemasını burda paylaşabilirmisiniz...

chorckbey

Üye
Nimrof ELEKTRONİK ARIZA TESPİT CİHAZI TARZ27 ve TARZ27-TFT modellerini kullananlar var mı ?
görüşleriniz nelerdir?

54918

Ekli dosyalar

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
104,581
Kullanıcılar
388,970
Son üye
qloolp

Yeni konular