Elektronik arıza tespit cihaz sorusu

ben çok araştırdım önder abinin cihazını iyi araştırdım.polarmış huntronmuş eyvallah kaliteli baba cihazlar ama milli üretim dururken yabancı sevdasına gerek bence yok mesela ben önder abiyi takip eden biriyim kitabı çıktı altaş yayıncılıktan hemen siparişini verdim yalın sade bir dille neyse onu anlatmış kelime edebiyatı yapmamış.Ankarada olan yolu düşen reelektronik diye googleden aratıp adresine gitsin demo yaptırsın piyadaki bir çok ürün zaten kopya poların değişik versiyonları bolca var.

#edit : Konuyu hortlaşmış olduk kusura bakmayın...

Bu arada bende bir cihaz yaptım abilerinin cüssesinde değil ama profesyonel bir cihaz olması için 3 senemi verdim. Umarım hoşunuza gider.

1.jpg

#edit : Konuyu hortlaşmış olduk kusura bakmayın...

Bu arada bende bir cihaz yaptım abilerinin cüssesinde değil ama profesyonel bir cihaz olması için 3 senemi verdim. Umarım hoşunuza gider.

1.jpg

fiyatnedir ve teknik testek nasıl garanti gibi olaylar nasıl anlatabilirmisiniz?

Kendim fados 7f1 kullandım maddi imkansızlıklardan dolayı satmak zorunda kaldım çok memnun kaldım imkanım müsade ederse yine alırım şu an osilaskop curvetracer yaptım fena sayılmaz sinyal jenaratörü ile istediğm frekans aralıklarıda seçebiliyorum

Sent from my D6503 using KontrolKalemi Forumu mobile app

Eminn bey yaptığınız devre şemasını burda paylaşabilirmisiniz...

Nimrof ELEKTRONİK ARIZA TESPİT CİHAZI TARZ27 ve TARZ27-TFT modellerini kullananlar var mı ?
görüşleriniz nelerdir?

54918

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri