elektronikçilerın işine yarıyabılır

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
bence harıka ürun lehim yaptın örnek parça yerıne tam oturdumu lehimleme uygunmu veya parça kayma varmı cep telle çekım yapıp pc de buyuterek incele

Telefonun kamerasının önüne resimdekinin aynını yapıp makro çekimler yaptım, çok güzel sonuçlar almıştım. Belki orjinal birşey değil ama işlevsel :)
(Lens olarak Cd okuyucudan söktüğüm lensi kullanmıştım, lazer lerden söküp kullananlar da var.)

17z3ujjml0qzbjpg.jpg

Telefonun kamerasının önüne resimdekinin aynını yapıp makro çekimler yaptım, çok güzel sonuçlar almıştım. Belki orjinal birşey değil ama işlevsel :)
(Lens olarak Cd okuyucudan söktüğüm lensi kullanmıştım, lazer lerden söküp kullananlar da var.)

17z3ujjml0qzbjpg.jpg
merhaba vacip deniz bey aynı yontemı bende uyguladım sağlikli çalışma olmuyor bu ürün sankı daha sağlikli kullanılabılır malzeme gıbı geldı sipariş verdım kullanınca yıne paylaşacağim sonucu elektronikte bilhassa smd malzeme lehımlemede ıster ıstemez sorun çıkıyor bılıyorsunuz elektronikte hata affolmaz buyuk zararlara yolaçabılıyor en kuçuk hata denıyeceğım fazla maddı değerı yuksek bişeyde değıl denemeye değer

Elbette profesyonel kullanımda böyle bir ürün almanız en doğrusu. Benimki biraz hobi amaçlı bi uygulama olmuştu. İnternetten değil de telefoncularda vs. denk geldiğinde ben de almayı düşünüyorum böyle bir ürün.

Ürün elinize ulaştığında yükleyeceğiniz resimleri merakla bekliyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/fotogr...b-dijital-mikroskop-buyutucu-kamera-201991012

Ben bir zamanlar smd kart tamiri yapıyordum yani öyle çok özel kartlar değildi zaten ama patlayan smd parçaları falan bu ürünle en az yanlışla tespit edebiliyordum...

Yani bir parça patlamış ama patlayan parçanın ne olduğu da belli değil çıplak göz ile bakıldığında bir sonuca varılmayacak ve sistemin şeması da yok olduğu durumlarda benim can yoldaşım bir cihazdı :D

@tekin126 Süleyman Ustam yeni cep aldım zenfone 2 laser 13mp diyor ama ona da 4:3 ayarda demiş ön tanımlı 10mp 16:9 değiştirmedim şimdilik iş görür gibi, ek parça yok sonuçlar;

T1.jpg
T2.jpg

Tepemde tek floresan belki ilave mercek yerine aydınlatma daha iyi sonuç verir.

@tekin126 Süleyman Ustam yeni cep aldım zenfone 2 laser 13mp diyor ama ona da 4:3 ayarda demiş ön tanımlı 10mp 16:9 değiştirmedim şimdilik iş görür gibi, ek parça yok sonuçlar;

Ekli dosyayı görüntüle 29789 Ekli dosyayı görüntüle 29790
Tepemde tek floresan belki ilave mercek yerine aydınlatma daha iyi sonuç verir.

bulent ustam gaza getırme yenı telefonu aldırcan bana:) şaka bir yana harıka telefon elektronikçi için bulunmaz hint kumaşi

aslında bu haberleşme cıhazlarına gerektığınden fazla masraf edıyoruz her ayda bir model işlevsellığı değışık telefonlar çıkıyor fotoğraf konusunda sony önde bulent ustamın aldığı asus şarjı uzun sure kullanılabılır benım goruşum bulent ustadan o konuda tavsıye beklıyelım fiyat olarakta yuksek değil yanliz 3 g uyumu goremedım özelliklerınde gözumden kaçmış olabılır tam incelıyemedım

Forum istatistikleri

Konular
128,129
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri