elektrik teknikeri sayaç panosu değişiliği

hyt_43

Üye
arkadaşlar bende elektrik teknikeriyim geçen bir akrabamızın sayaç panosunu değiştirmek için bana başvurdu bende tedaş arızaya sordum bana odaya kaydım olup olmadığını sordu biz hangi odaya kaydımız olmalı ve benim değiştirebilmem için mutlaka bir işyerinde çalışıyor olmam mı gerek

Bulunduğunuz yerdeki Elektrik TEKNİSYENLERİ VE/VEYA Teknikerleri odasında oda kaydı yaptırarak Oda Sicil No almanız gerekiyor...

arkadaşlar bende elektrik teknikeriyim geçen bir akrabamızın sayaç panosunu değiştirmek için bana başvurdu bende tedaş arızaya sordum bana odaya kaydım olup olmadığını sordu biz hangi odaya kaydımız olmalı ve benim değiştirebilmem için mutlaka bir işyerinde çalışıyor olmam mı gerek

nerde calıştığına bağlı elektrik le ilgili tedaş kaydı olan firmada sigortalı calışıyorsan fen adama belgesini alıp sigorta belgenle tedaşa sende kaydını yaptırabilirsin
:)

ben bir organize sanayinin elektrik kadrosundayım yani trafolarla ilgileniyorum

işyerim olmasada başka yerde çalışsamda bu tür işlere yeki almak için hangi odaya başvuru yapmalıyım

Ben evimin sayacını akıllı sayaçla değiştirdim ve herhangi bir odaya kayıtlı değilim.Tedaş ile tekrar görüşmenizi öneririm.Yeni sayacın faturası ile gidip eski sayacı endeks takibi için iade edip sayaç değişimi için dilekçe vermeniz gerekiyor sanırım.Değişim için herhangi başka bir şeye gerek duyulmuyor sanırım.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri