Elektrik projesi çizimi!!

altasc

Üye
arkadaşlar bana en az 400 kVa yerin elektrik projesi lazım.Fabrika projesi olursa iyi olur.yardım edebilirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler..

Son düzenleme:
o kadar emek sarfedılerek çizilmişl bır projenın böle emırvaki ile istenmesi ve verılmei o kadar kolaymı.Emeğe hiçmi saygı yok..

ayrıca 400 kVA demişsin ama ayrıntıları ile mimari şekli, kullanılan motorların tek tek güçleri vs. gibi bilgileri vermeliydin.

o kadar emek sarfedılerek çizilmişl bır projenın böle emırvaki ile istenmesi ve verılmei o kadar kolaymı.Emeğe hiçmi saygı yok..

forumda dolaşırken tesadüfen denk geldim hayli içerledim peki birisinin bir yardım isteği size bu kadar garip gelebiliyorsa ne demeye burdasınız :mad::mad::mad::mad::mad:

forumda dolaşırken tesadüfen denk geldim hayli içerledim peki birisinin bir yardım isteği size bu kadar garip gelebiliyorsa ne demeye burdasınız :mad::mad::mad::mad::mad:

Arkadaşım, tahmin ediyorumki vede mesaj sayılarınızdan yola cıkıyorum formumuzda yenisiniz. Bir çok arkadasım bilirler, benden ıstenen proğram vs. bilgileri ya burada yada bizzat ptt veya kargoya gıderek yollamıs yardımcı olamaya çalılşmısımdır. Bir çok arkadaşımda böyle yapmaktadır. Paylaşmanın tarifsiz bir zevk oldugunu biliriz, ama bu arkadaşımız, tahmın edıyorum üniversite veya yüksek okul öğrencisidir. Hazır proje yaparak not alıp hayata atılacakdır. En azından bir takım calkısmalar yapması gerekmezmi.

Birde, yardım istemenin bir usul kaidesi var, kimse mecbur değil, ama yardımcı olmayı istiyoruzki buralardayız, sizde aramıza hoşgelmişsiniz..

Arkadaşım, tahmin ediyorumki vede mesaj sayılarınızdan yola cıkıyorum formumuzda yenisiniz. Bir çok arkadasım bilirler, benden ıstenen proğram vs. bilgileri ya burada yada bizzat ptt veya kargoya gıderek yollamıs yardımcı olamaya çalılşmısımdır. Bir çok arkadaşımda böyle yapmaktadır. Paylaşmanın tarifsiz bir zevk oldugunu biliriz, ama bu arkadaşımız, tahmın edıyorum üniversite veya yüksek okul öğrencisidir. Hazır proje yaparak not alıp hayata atılacakdır. En azından bir takım calkısmalar yapması gerekmezmi.

Birde, yardım istemenin bir usul kaidesi var, kimse mecbur değil, ama yardımcı olmayı istiyoruzki buralardayız, sizde aramıza hoşgelmişsiniz..
yeni veya eski olmak kıdem davası yapmayalım sadece sizin tavrınızı garipsedim polomik konusu yapmaya gerek yok:):) (DİLENCİye SORSAN ÇOKK SADAKA VERDİM DER):):)

Son düzenleme:
veya eski olmak kıdem davası yapmayalım sadece sizin tavrınızı garipsedim polomik konusu yapmaya gerek yok (DİLENCİye SORSAN ÇOKK SADAKA VERDİM DER)

DİLENCİ'NİN DEDİĞİ GİBİ BENDE ÇOK SADAKA ALDIM, BUNLAR DOSTLARDAN ALDIGIM BİLGİLERDİ. şİMDİDE O SADAKALARIN ZEKATINI DOSTLARIMLA PAYLAŞARAK DAĞITMAYA ÇALISIYORUM.--------------------------------------------------------------------------------

Forum istatistikleri

Konular
128,615
Kullanıcılar
450,617
Son üye
Fatih Gültekin

Yeni konular

Geri