Elektrik , Otomasyon Teknisyeni

Firma Adı: Beha Otomasyon makina ve müh. San Tic.Ltd.Şti
Firma Tel : 0216 487 26 56
Firma Fax : 0216 487 26 92
Firma Web Adresi: www.behaotomasyon.com

Firma e-mail :[email protected]
Şehir / Ülke :istanbul
Firma Yetkilisi: Haluk eren
Alınacak Personel Sayısı: 1
Genel Nitelikler
İş Tanımı
• Üniversitelerin Lisans, Ön Lisans ya da Meslek Liselerinin Elektrik- Elektronik Mekatronik bölümlerinden mezun,
• Elektrik, otomasyon, plc konusunda bilgi sahibi, tercihen plc programlayabilen
• Tercihen gıda makinaları konusunda tecrubeli
• Robotik uygulamalara ilgi duyan veya deneyimli
• Pano montajı yapabilecek
• Minimum 2-3 yıl deneyimli (tercihen Makina otomasyonu konusunda)
• 35 yaşını aşmamış
• Teknik resim okuyabilen,tercihen e-planla proje çizebilen
• Seyahat engeli olmayan,
• Askerlik görevini tamamlamış,
• Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,
• İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
• Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı,Diksiyonu düzgün,
• Sürücü ehliyeti sahibi ve aktif sürücü olan,
• Mesleğine saygılı , sorumluluk sahibi

İş Tanımı
*Müşterilerle görüşüp makinalara ait projeleri tasarlayacak,teklif hazırlayacak
*proje çizip , pano montajı yapabilecek
*Saha hizmetlerinde aktif olarak rol alacak,
Takım arkadaşı arıyoruz.
Maaş ; 1500-2000 TL + yol + yemek

Bilmiyorum ama hem çok tecrübeli full bir adam arıyorsunuz ama maaş tatminkar değil. Aynı işleri ben yapıyorum ve firmamdan ayrılmak istiyorum ama bu ilandan sonra bir süre sabredeceğim galiba.

Bilmiyorum ama hem çok tecrübeli full bir adam arıyorsunuz ama maaş tatminkar değil. Aynı işleri ben yapıyorum ve firmamdan ayrılmak istiyorum ama bu ilandan sonra bir süre sabredeceğim galiba.

İlan yanlış anlaşılmış olabilir ;

Çok tecrübeli "full" birini aramıyoruz ,dikkat edilirse üstte bahsedilen niteliklerin hemen hemen hepsinde "tercihen" ifadesi kullanılmıştır.Bu güne Bünyemizde staj gören arkadaşlarımızın hepsi , proje okuyabilen , o projeyle pano toplayabilen arkadaşlardı. Biz bunlara ek olarak daha uzun süreli planları olan, aktif olarak araç kullanabilen , projeyi kendi tasarlayabilen, yani biraz deneyim sahibi birini arıyoruz. Bu niteliklere sahip arkadaşlar için verilecek ücretin piyasa koşullarına göre yeterli olduğu kanısındayız.

Saygılarımızla

Açıklamanız için teşekkür ederim. Seyahat sıklıklarını nasıl oluyor şehir dışı ve yurt dışı için eğer çok yoğun değilse CV mi gönderip uygun görülürse görüşebiliriz.

Mersin üniversitesi teknik egitim fakültesi endüstriyel otomasyon 2012 yılı mezunuyum tecrübem yok ilgilenirseniz görüşmek isterim 05377802172

bencede ücret pek tatminkar değil ben ankarada bu işi yapıyorum 2000 tl maaşla zor geçiniyorumki istanbulda hayat daha pahalı yinede işe ihtiyacı olan biri için iyi maaş denilebilir bu arada ankarada gıda makinaları pano Bakım tamir onarım işlerine bakıyorum.

İş Tanımı
*Müşterilerle görüşüp makinalara ait projeleri tasarlayacak,teklif hazırlayacak
*proje çizip , pano montajı yapabilecek
*Saha hizmetlerinde aktif olarak rol alacak,
Takım arkadaşı arıyoruz.

bukadar işi 1 kişimi yapacak
hangisini ne zaman yapacak
teklifi yapıp
panosunu yapıp
sahada devreye elacak
bu aynı orta yapıp kendı yaptıgı ortaya kafa atmak gibi birşey :)

nano 109 firmasında elektronik bölümünde arge kısmında çalışmaktayım şişli endüstri meslek lisesi elektrik elektronik bölümü mezunuyum lg plc programlamayı biliyorum ayrıca sıemens s7 400 sertifikam olup eğitimi entek eğitimden aldım telefon numaram 05346555298

Forum istatistikleri

Konular
128,381
Kullanıcılar
450,262
Son üye
EminFurkan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri