Elektrik Muhendislik Bürosu Açmış Olanlar

efem213

Üye
Herkese merhaba ben elektrik - elektronik muhendisiyim okurken son senemde ozel bir taahhüt firmasinda iyi bir santiyede çalıştım okul bitti 2 yil daha burda calisicam iyide bir fiyat verdiler fakat ozel sektoru gorup tanidiktan sonra kendin isimi acmaya karar verdim 3 yillik tecrubenin ardindan askere gidip gelecegim ve izmirde muhendislik burosu acicam bu iki yil icindede emo dan topraklama egitimi , santiye sefligi , yg tesislerde isletme sorumlulugu , trafo tasarimi ve asansor smm alicam disardanda is yeri guvenligi uzmanligi alicam izmirde acmayi dusunuyorum 20bin tl de nakit parayi zor gunler icin kenarda tutucam karsiyakada carsida bir dukkan acmayi planliyorum aklimda soyle sorular var ilk isimi nasil alirim ? Yani dukkani actik tamam is almak icin insaat muh. Odasi ve mutahitler odasina mimarlar odasina filan mi gitmeli tanismali is yerini acip 6-7ay hic is yapamama gibi bir durum olur mu is yeri kuran ve karsilastigi zorluklari bizimle paylasabilecek arkadaslar varsa memnun olurum buarada is yerinde projecilikte yapiyorum malzeme hakedis onlarda bende 2 yil daha boyle gidecek iyi tecrube edindigimi düşünüyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri