Elektrik Motoru

uygun bi trafo seçimiyle direkt yol verilebilir ve hiç sakıncası olmaz. bi de bunun tersini düşünün trafonuz direkt yol vermeye uygun değilse yıldız-üçgen yol verme tercih edilir. neyse önceliğiniz bu olmadığı için kısa kesiyorum. devrede kullanılan 110kW kontaktör seçimi doğru.

siz arızanın AG'den kaynaklandığını düşünerek TMŞ'nin atmasını istiyorsunuz ama gerçekte problem OG'den de kaynaklanıyor olabilir. en azından bu ihtimali gözardı etmeyin derim.

sami beyin 50A sigorta değişimi ile under ground'un AG'nin akım ve gerilim takibi tavsiyeleri bana da mantıklı geldi.
Böyle aylarca ara zamanlı acmalar yapan bir arıza ile uğraştım. Her tür ölçü aleti ile olcmedigimiz yer kalmadı , bulamadım yerini. En son kendisi hepten yanınca herkes huzura erdi . Uyuz durumlar .

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,988
Son üye
hmos23

Yeni konular

Geri