Elektrik Elektronik Mühendisliğinde Kafam Karıştı

Hayırlı olsun şefim
inşallah bu ilk adım başarılı bir geleceğe atılan adımdır.

Hayırlı olsun ŞEF'im
kardeşimize üniversite hayatında başarılar..

Çok sevindim şef'im sizinle bu konuyu fuarlarda buluştuğumuzda yaptığımız sohbetlerdede konuşmuştuk. Babasının izinden giderse kardeşimizde iş hayatında muvuaffak olacağına eminim. Tekrardan tebrik ederim

Sevgi ve Saygılarımla

gelsin meslektaslarim ;D
en hayirlisi olur insalla :)

işte türkiyemin içler acisi durumu universiteye kapaği atan sanıyorkı bilim denızı içindeyım bılgı bılım kişinin içinde olması lazım yol parası ve oğlen yemeğıne çalışmak ıstıyen elektronik muhendısı bence bırkaç koyun alsın babası okadar emek verıp universıte mezunu yapacağı yerde dağda çobanlık yapsa türkiyeye çok çok hayırlı olurdu hiç olmazsa elektroniğe gonul vermış universıteye gırememış gençlerımıze engel olmazdı bırıde benım oğlum elektronikte tubitak a proje hazırladı yazılım konusunda dort dortluk universıte sınavında o gunku rahatsızlığı sebebıyle ıstedığı puanı alamadı başka bolum okuyor elektronik bolumunu ıstedığı kadar ıstememıştı bu bolumu mecbur kaldı bır bakıma şu anda hem okuluna devam edıyor harçlığını kazanıyor hemde bana maddı destek oluyor akşamları proğram yazıyor elektronik devrelerı ben yapıyorum bunları neden yazıyorum o universıte mezunu elektronik muhendisi okuyup aklını başına toplayıp mesleğıne dort elle sarılır belkı umuduyla yazdım elektronik çağın mesleğı nasıl işsız kalınırmış buna anlam vermem mumkun değıl kusura bakmayın gençler bıraz aşırıya gıttım galıba

benimde kafam karışıyor ben şimdi lise öğrencisiyim manisa/salihli anadolu teknik lisesinde okuyorum napcağımızı bilmiyoruz össde önümü açtılar buğün ama

Forum istatistikleri

Konular
128,409
Kullanıcılar
450,313
Son üye
dnihatt1

Yeni konular

Geri