Elektrik Elektronik Mühendisi

hammatka

Üye
Merhaba Düzce Üniversitesinden henüz mezun oldum. Otomasyon Plc alanında kendimi yetiştirmek istiyorum. İş, kurs ne varsa önerilere açığım. İstanbul Pendik'te ikamet ediyorum.

Son düzenleme:
Hevesini kirmak istemem ama eger simdiye kadar gelistirmedi isen bence biraz gec kalmissin. Soyle soyleyeyim. Ben lise ve universite okurken akil veren olmadi. Sadece okula gottim geldim ve zorunlu stajlari yaptim. Sonra bir baktim mezun olmusum ve vermisler elime diplomayi al sen elektrik muhendisisin demisler. Eee elektrik muhendisi ne is yapar soyleyen yok. Muhendis ne is yapar onu bile soyleyen yok.
Sonra gidiyorsun bir firmaya ben yeni mezunum calismak istiyorum diyorsun. Onlar zaten anlayacaklarini anliyorlar :) daha lise yillarinda yapman gereken seyi,yani disini tirnagina takip calisip isi öğrenme kismini is hayatinda tamamliyorsun. Henuz mezun olmamis arkadaslara tavsiyem okurken her buldugunuz firsatta gidip calismayi isyediginiz sektorde ciraklik yapin.

Merhaba Düzce Üniversitesinden henüz mezun oldum. Otomasyon Plc alanında kendimi yetiştirmek istiyorum. İş, kurs ne varsa önerilere açığım. İstanbul Pendik'te ikamet ediyorum.
Tabi yine de yapilabilecekler yok degil :) mesela is kurun meslek edindirme miydi adi tam hatirlamiyorum, staj programi var. Ayda bin tl olarak parani iskur karsiliyor. Sende sirkette stajyer statusunde oluyorsun. 6 ay suruyor. 6 ay sonunda acik pozisyon varsa ve begenirseler alirlar ise. Yoksa 6 aylik tecrube olur. Ismek kurslarini arastir. Ucretsiz plc kurslari olur. O da uc dort ay falan suruyor yanlis hatırlamıyorsam ama donem basini denk getirmen gerekir. Birde sinirsiz internet ve yazici al eve. Buldugun egitim video sunu indir izle. Ondan sonra elekrikle ilgili ne kadar yonetmelik bulursan indir ciktisini al. Emo nun sitesinde e kitaplar var ucretli ve ucretsiz onlari indir cikti al. Emonun egitimleri var. Ama otomasyonda var mi bilmiyorum. Eger bu isi yapan tanidigin varsa yapis yakasina hic birakma. Gerekirse karin tokluguna calis hic durmadan soru sor not tut. Surekli sana birseyler anlatmasini sagla, hic yanindan ayrilam :) o zaman guzel olur iste.

İle bulduğum bilmiyorum İzmir dikili ilçesinde çalışmak istersen görüşelim og taahhüt firmam var mühendis e ihtiyacım var tecrübe aramıyorum ilgilenirsen ara 5333824460

Kartal da bulunan firmamız için otomasyon teknikeri aramaktayız. [email protected] adresine CV gönderir misin ?

Forum istatistikleri

Konular
128,299
Kullanıcılar
450,131
Son üye
mrtblkl

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri