Elektrik Arıza Servisi

Merhaba arkadaşlar,
elektrik arıza servisi adında bir site kurdum. Burada Türkiyede bulunan bütün iller, Istanbul için bütün ilçeler, bazı ilçeler için ise semt'ler sayfasıda hizmete girmiştir.

Bir çok il'de sitem en yukarıda çıkmaktadır. Örneğin erzurum elektrik arıza servisi...

Yanlız ben istanbulda ikamet ettiğimden, haklı olarak gidip ilgilenemiyorum.

PM ile gelen soruların cevabınıda vermek isterim arkadaşlar.
Kiralama Nasıl olucak şeklinde gelmekte sorular.

Kiralama şöyle olucak; site içerisinde 180 adet sayfa yer almakta
istanbul.elektrikarizaservisi.org
ankara.elektrikarizaservisi.org
izmir.elektrikarizaservisi.org
kartal.elektrikarizaservisi.org
kadikoy.elektrikarizaservisi.org
....
gibi devam ederek 180 adet sub domain yer almakta sitemizde, ve her geçen gün dahada fazla ilçe, semt ve sokaklar eklenerek sayfa sayıları artmaktadır.

Şehirlere Ait sitelerin kirası 100 TL'dir. (örnek sayfa;http://istanbul.elektrikarizaservisi.org ve üst panelde yer alan iletişim linkinde sizin iletişim ve adres bilgileriniz yer alıcaktır. )

İlçelerin kiraları 80 TL'dir. (örnek sayfa; http://adalar.elektrikarizaservisi.org ve üst panelde yer alan iletişim linkinde sizin iletişim ve adres bilgileriniz yer alıcaktır. )

Semtlerin kiraları 60 TL'dir. (örnek sayfa;http://buyukada.elektrikarizaservisi.org ve üst panelde yer alan iletişim linkinde sizin iletişim ve adres bilgileriniz yer alıcaktır. )

Kira Bedelleri Aylık değil Yıllıktır.

İller sayfaları için 3'er kişiye
İlçeler ve semtler sayfaları ise 2'şer kişiye kiralanıcaktır.
Diliyen arkadaş biraz daha farklı bir ücret ile sadece o sayfayı tek başına kendide kiralıyabilir.
Kira Bedelleri için Fatura kesilmektedir.

Sayfalar ile ilgilenen arkadaşların bana ulaşmaları yeterlidir.

Sancar YAYLAN
0532 120 47 66

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
elektrik arıza servisi adında bir site kurdum. Burada Türkiyede bulunan bütün iller, Istanbul için bütün ilçeler, bazı ilçeler için ise semt'ler sayfasıda hizmete girmiştir.

Bir çok il'de sitem en yukarıda çıkmaktadır. Örneğin erzurum elektrik arıza servisi...

Yanlız ben istanbulda ikamet ettiğimden, haklı olarak gidip ilgilenemiyorum.

Sayfalar ile ilgilenen arkadaşların bana ulaşmaları yeterlidir.

Sancar YAYLAN
0532 120 47 66
AKILLICA :)

ustanın yaptıgı işten sizin basınız agrımasın aman :)

Yani demek istediğin ben İstanbul'dayım diğer illere gidemiyorum ancak siteden başvuru olunca o ilde olan kontrolkalemi.com sitesinin üstatlarından biri gidip yapıp ücretleri bölüşmek mi? tam anlayamadım.

BlackMamba ücretini bölüşmek değil. Siteye gelen ziyaretçi zaten aradığı İlin, ilçenin yada semtin sayfasına giriyor ve girdiğinde benim cep telefon numaramı gördüğünden beni arıyor, ben ise istenilen sayfayı kiralıcam(örneğin http://soganlik.elektrikarizaservisi.org sayfasını kiralıcam ve kiralıyan arkadaşın bilgilerini eklicem siteye).Kiralıyan arkadaşın iletişim bilgileri yer alıcak istediği sayfada. Arıyan direk kendisini arıcak, fiyatlandırmasını kendi yapıcak, işine gelirse gidip yapıcak, gelmez ise yapmıyacak, Sorumluluğu kendinde olucak.

Saol tekin126 :)
Ciddi
anlamda gelmekte bilginize arkadaşlar.
Bir
çoğuna gidememekteyim

Kimse akilli adami elestirmesin helal olsun akil etmis dusunmus boyle birsey kurmus

Şu anda 800 Adet Sayfa gösterimdedir, bilginize.

Kiralama Şartlarına bakılırsa aylık 5TL'den başlıyor fiyatlar :)

Konuya ilgisi olan arkadaşlar oturdukları yerin adı ile başlıyarak elektrik arıza servisi (örn; beşiktaş elektrik arıza servisi yada eskişehir elektrik arıza servisi yada avcılar elektrik arıza servisi) araması yaparak elektrikarizaservisi.org'nin ne kadar güçlü bir noktada olduğunu görebilir..

Unutmayalım gün internet günüdür.

Bugün bir çok hanede akıllı cep telefonu mevcut ve en ufak bir arızada dışarı çıkıp mahallesindeki yada bölgesindeki bir işletmeden hizmet almak yerine internetten bulduğu numaralardan hizmet beklemekteler.

Şu ana kadar 110 Adet sayfa kiralanmıştır.

Konu ile ilgilenen arkadaşların geç kalmadan ilgilendikleri bölgenin sayfaları için irtibata geçsinler.

Forum istatistikleri

Konular
128,272
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31

Çevrimiçi üyeler

Geri