ElektrİkCad Proğramı İçin Vİdeo

ama bunun full surum olmasi gerek, daha simdiden demosunu piyasaya surmek yanlis bence.
programi begendim ama, demo.

Msn deyim. Program hakkinda muhabbet etmek isteyen eklesin beni. Geyik yapallim.
([email protected])

proğramın demosu ile yetineceksiniz veya üçretini ödeyip alacaksınız
yakupakgul ' Alıntı:
ama bunun full surum olmasi gerek, daha simdiden demosunu piyasaya surmek yanlis bence.
programi begendim ama, demo.

Msn deyim. Program hakkinda muhabbet etmek isteyen eklesin beni. Geyik yapallim.
([email protected])

Programin videolarinida izledim. Program guzel ama, bence bu program ile sadece ev tesisati cizilir.

Fabrika projelerini bu program ile gerceklestirmek bence cok yanlis olur.
Kucuk isler icin ideal bi program , gelistirilir ise buyuk projelerdede yer alabilir.
Dosya yukleme islemininde hizlandirilmasi gerekir.

Program gelistirilir ve destek devam ederse ileride bu programi alabilirim.

Gorusmek uzere..

bu proğramla hertürlü elektrik projesi çizilir,proğram otocad gibide kullanılıyor,iki türlü çizim yapıyor,ben proğramın yapımcısı deyilim, fakat proğramda yapılan ilk değişikleri kontrol ediyorum,yalınşlıkları,arkadaşıma bildiriyorum.proğramı iyi kullanmak için,5 paftalık proje bile yeterli evet tabi bana göre kolay ama uğraşan her kez için kolay...iyi günler

yakupakgul ' Alıntı:
Programin videolarinida izledim. Program guzel ama, bence bu program ile sadece ev tesisati cizilir.

Fabrika projelerini bu program ile gerceklestirmek bence cok yanlis olur.
Kucuk isler icin ideal bi program , gelistirilir ise buyuk projelerdede yer alabilir.
Dosya yukleme islemininde hizlandirilmasi gerekir.

Program gelistirilir ve destek devam ederse ileride bu programi alabilirim.

Gorusmek uzere..
sayın yakup elektrikcad proğramında yaptığımız fabrika projelerinden yayınladıklarımız var,küçük yada büyük
proje olması önemli degil,önemli olan mimari projeyi 1/50 ölçeğine getirmek,bu iş oldukca kolay..1/400,1/200,1/100 ölçeklerini sembol ölçeklerine uydurmak için 1/50 ye getirmek gerekir

Autocad dan başka çizim programı tanımam. Zamanında bende çok düştüm elektrikcad programının veya turkcızım denen elektrik tesisatı çizim programının peşine. Ama görüyorumki autocad kadar pratik çizim yaptığım başka bir programa rastlamadım. Yorumumdaki amacım yapılan emeği rencide etmek, programlarınızı kötülemek değil haşa. Ama hız arıyorsanız (çizimde hız ve pratiklik çok önemlidir). adrenalin arıyosanız ısrarla Autocad dan şaşmayın diyorum Autocad ise eğer herşeye değer. SAYGILARIMLA...

eleştirinize hoş karşlıyoruz,Proğram üçretsiz olsaydı değişik yazacağınızdan eminim.
ben elektrikcad proğramını kullanıyorum bir sıkıntı ile karşılaşmadım ve çizdiğim projelerin bir kısmını çeşitli formlarda yayınladım.
kişilerin tercihlerini kendileri yapmasında yarar var.

arkadaşlar belki konumuzla alakası yok ama sizlerden bir knuda yardım bekliyorum.. autocad e yeni başlayacak birisi olarak bugün autocad 2007 yi yükledim ama bir türlü çalıştıramadım programı açmaya çalıştığımda karşıma çıkan uyarıda programı kullanabilmek için aktive etmeniz gerekiyor deniliyor. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.. hiç bir şey anlamadım.. teşekkürler...

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri