A101- VOLTA VSA Elektrikli Motosiklet Kurulum ve Elektrik tesisatını inceleme Videoları

elektrofizikci

Usta Üye
Hazırlayan: elekTRofizikci.
Merhaba arkadaşlar. Önümüzdeki günlerde üç harfli marketlerde de satışa çıkacak olan Volta Marka, VSA Model 220W Motorlu, 25 km/h hıza sahip, 48V/14ah bataryalı elektrikli motosikletin üzerinde gelen parçaların montajının nasıl yapılacağını göstermeye çalıştım. Bir sonraki videoda elektrik alt yapısını anlatacağım. Ses biraz düşük olsa da ayrıntılı bir kurulum videosu oldu. anlatılan konular özetle şu şekilde:
Ürün hakkında genel bilgi
Şarj aletinin tanıtılması
Ön sepetin bağlanması
Taşınabilir bataryanın çıkarılması ve ağırlığı
Zincirin bağlanması
Neden zinciri bağlamamak gerekir?
Pedalların bağlanması
Koltuk ayarı
Fren ayarları
Zincir gergi ayarları
Şarj aleti kullanımı ve şarj noktaları

VOLTA VSA Elektrikli Motosiklet Elektriksel İnceleme / Sökme
Merhaba arkadaşlar. Bu bölümde, daha önceki bölümde kurulumunu yaptığımız elektrikli motosikleti elektriksel olarak inceliyoruz. Sürücüsünün konumu, bağlantı kabloları, batarya, motor, motor kabloları, kontak, ön far , tesisat gibi tüm bağlantılarını inceliyoruz.
Bu video sayesinde aracınızın arızalanması durumunda birçok arızasını giderebilir, kırılan parçalarını değiştirebilirsiniz.
İyi seyirler.

elektrikli bisiklet o motorsiklet olan 5KW üstü filan olmalı.
Elektrikli bisiklet de değilde, takılmıyorum ben isme, bakıyorum şekle... Elektrik motorlu bisiklet grubuna giriyor. Elektrikli bisiklet grubu farklı, watta göre tabi moped.. Araç sınıfları diye aratırsanız resmi gazete de araç sınıflarıu var. L1e-a, L1e -B , L2a gibi... İyi çalışmalar.

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,934
Son üye
peldayilmaz

Yeni konular

Geri