Eca proteus kombim devamlı çalışıyor

Osgi28

Üye
Eca proteus marka kombim bütün musluklar kapalıyken kendi kendine çalışıyor yani muslukları açık görüyor sıcak su veriyor ama bu durum peteklerinde ısınmasını sebeb oluyor ayrıca termostad takılı yani muslukları açmadan çalışmaması gerekli ama bi terslik var devamlı çalışıyor ne yapmam gerek sorun nerde acaba

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Muslugun açıldıgını algılayan "Akış Türbini" ni degiştirin.

Eca proteus marka kombim bütün musluklar kapalıyken kendi kendine çalışıyor yani muslukları açık görüyor sıcak su veriyor ama bu durum peteklerinde ısınmasını sebeb oluyor ayrıca termostad takılı yani muslukları açmadan çalışmaması gerekli ama bi terslik var devamlı çalışıyor ne yapmam gerek sorun nerde acaba

Kombinizin servis ayarları ile oynadığımı? , servis geldi ayarlari ile oynadimi ? veya diğer bir durum oldu diyelim bilemiiyorum. (kombi kendini ilk kurulum gibi bazı ayarları degistirdi.

Benim başıma viessmann kombide basima kışın servis gelmişti yaz moduna aldım su kapali pompa devamlı çalışıyor.
Kombi kitapcigina baktim ayarı yanlış yapmış düzelttim.
Pompa kodunu yanlış girmiş.

Herhangi bi servis gelmedi buzamana kadar gayet iyi çalışıyordu su az diye su bastım ondan sonra böyle oldu şuan kombi kapalı duruyor hayla sorunun nolduğunu anlamadım

İlaveten

Farklı kombi

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri