eca kombi sıcak su açmıyor

tekin126

Profesyonel Üye
selam arkadaşlar eca kombi su ısıtmıyor sorun yaklaşik olarak buldum ama nasıl o malzemenın çalışma prensıbı bılmıyorum uç yollu vananın altından iki kablo gırışı var sanırım vananın konumunu goren sensor bu sensor kablosunu kısa devre edınce sıcak su verıyor sistem çalışıyor bu arızayı nasıl gıderebılırım yardımcı olurmusunuz şimdıden teşekkur ederım

17 kişi bakmış acaba anlatamadımmı?:)
selam arkadaşlar eca kombi su ısıtmıyor sorun yaklaşik olarak buldum ama nasıl o malzemenın çalışma prensıbı bılmıyorum uç yollu vananın altından iki kablo gırışı var sanırım vananın konumunu goren sensor bu sensor kablosunu kısa devre edınce sıcak su verıyor sistem çalışıyor bu arızayı nasıl gıderebılırım yardımcı olurmusunuz şimdıden teşekkur ederım

merhaba hocam ben sitede yeni olduğum için yeni gördüm mesajınızı:şimdi eğer suyunuz akıyorsa fakat ısınmıyor ise kombinin tribüne bağlı olan sensör arızalıdır veya sensör ün takılı olduğu bölümde tıkanıklık vardır öncelikle sensörü çıkartın ve tribünü açın ve bilmeniz gerekir tribünü açmak için en kolay yöntem gaz valfını sökmek çünkü orası engel iyicene temizledikten sonra yerine takın sanırım işlem tamamlanacaktır........( Kombi modeli ) ?

sıcak su derken kullanma suyumu ısıtma suyumu eger kullanma suyu ise diyafram contası bozulmuştur eger ısıtma suyu ise sensörlerden olabilir

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri