Easyview Yardım

ali_kaynak

Üye
Merhaba,

Tesisimizde Easview ekranı üzerinden sistemi takip ediyoruz. Belirli zamanlardaki değişimin de çizdirildiği grafik ekran mevcut ve burada değerler var. Fakat ben bu değerleri alamıyorum. Bu değerleri excel veya başka bir formatta alabilir miyim?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Eğer ethernetli bir ekran kullanıyorsan ip üzerinden istediğin bilgisayara exel formatında alabilirsin hem resim hem data vs çok kapsamlı bir konu yardım istersen ve detaylı olarak ne istediğin ile ilgili özele yazarsan yardımcı olmaya çalışırım

Biz ekrana Ip üzerinden bağlanıyoruz. Bana sadece datalar lazım. Zaten ekran üzerinden bunları görüyorum fakat ekrandakileri bilgisayarıma alamıyorum.

flash a kaydettirip ordan pc alıp bilgisayar ortamında görebilirsiniz. easy printer üzrinde excell formatında gün gün kaydettirebilirsiniz.

flaş a da kaydetmeyi yapamadım. Flaş ı taktıktan sonra upload history data diyorum. history diye bir klasör oluşturuyor ama datalog ve eventlog dosyalarının içi boş :(

data sampling oluşturmadınız mı? orda flaşa kaydet seçeneği var.

Arkadasta mtp dosyası yok yapan firma sifre koymus projeye girip data sampling ve eventloglari oluşturması lazım ayrıca easy printer ayarlarının yapılması lazım ancak proje sifresi gerek yada yeniden projeyi yapılması lazım.sifreyi kırmak imkansız olduğu icin ne yazık ki başka hiç bir çözüm yok

Teşekkürler ...

Forum istatistikleri

Konular
128,235
Kullanıcılar
450,034
Son üye
aaaahaha

Yeni konular

Geri