egamze

Üye
Merhaba arkadaşlar E3.serisi ile ilgili araştırmalarım devam ediyor. Windows tabanlı kolay öğrenilir bir programmış. CPV firmasından demo talebinde bulundum. Bugün itibariyle kullanmaya başlıyorum :rolleyes:

http://cpv-systemhaus.com/talep-formu/

adres burda benimle birlikte öğrenmek isteyenler için. Çizim yaptığımda resim eklerim.;)

ben kullandım arkadaşlar tavsiye etmem doğru dürüst kütüphanesi yok sembol çizmesi zor ürün oluşturmak dahada zor ama bana tam bilmeyenler gösterdiği için pratik yollarını bilmiyorum. En iyisi eplan.

sembol oluşturmayı demo da denedim biraz önce zor değil bence. İng. tam bilmiyorsanız zorlanmanız ondandır.

ingilizceyi bilmiyorum ama eplanın 2,5 ing. versiyonunu çok rahat kullanabiliyorum.

ben de eplanın 2.7 eğitim versiyonu kullanıyorum şimdi Türkçe olduğu halde kullanımı daha zor aradığımı bulamıyorum.

Ana ekran çok karmaşık geliyor bana. gereksiz doldurulmuş gibi çizdiğim bir projede kullandığım malzemenin listesine gitmek istiyorum. Ama kısa bir yol bulamadım tek tek bakıyorum. devasa bir projede çok zor olur kullandığın malzemeyi bulup müdahale etmek vs.

autocad gibi tolbarları açıp kapatabilirsiniz istemediğinizi kapatabilirsiniz.

toolbar problem değil onlar değiştirilir sayfa genel olarak karışık.bir başlık altında alakasız şeyler var. kastettiğim projede kullandığınız malzemenin kendisine ulaşmak zor oluyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri