Elektrik Projeleri Çizmenin Hızlı ve Pratik Yolu E3.series!

Emine AK

Üye
Katılım
8 Eki 2019
Mesajlar
2
Puanları
3
Yaş
22
Sayfalarca süren elektrik projelerinin çiziminde zamanın değerini biliyoruz.
Bu yüzden sizleri E3.series'in pratik ve hızı kısayollarıyla tanıştırıp bu yorucu çizim aşamalarından mühendislerimizi kurtarmak istiyoruz.

Örneğin E3.series cad programı ile proje sayfanıza eklediğiniz cihazların otomatik bağlanma özelliği ile kablolama ve tel atama işlemlerinizin nasıl hızlanacağını hayal edin. ---->

Bize ulaşın; [email protected]Peki proje sayfanızdaki cihazların belli bir düzene göre hizalanması? Tabi ki bunu elinizle tek tek cihazları göz kararı aynı çizgi üstüne yerleştirerek yapmanız çok zor ve milattan önce kaldı.
E3.series'in otomatik hizalama özelliği ile tanışın ve nasıl zamandan ve enerjiden tasarruf sağlarsınız hayal edin!
 
Son düzenleme:

egamze

Üye
Katılım
27 Kas 2017
Mesajlar
122
Puanları
3
Zuken'in E3.series yazılımı, şematik, pano, kablo, harness, akışkan projeleriniz için sizlere bir çok kolaylık sağlar. Component Cloud özelliği ile istediğiniz malzemeleri download edebilir, Malzeme listelerini kendi çalışma alanınıza göre şekillendirebilirsiniz. Toplam kablo uzunluğunu alabilir, Malzemelerin 3 Boyutta pano kabinine yerleşimini kontrol edebilirsiniz. Ve daha bir çok özelliğini denemek isterseniz Türkiye distribütörü ile iletişime geçebilirsiniz.
 

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
110,950
Mesajlar
781,553
Kullanıcılar
409,219
Son üye
htosun

Yeni konular

Üst