dvdroom um her cd yi okumuyor

Arkadaşlar benim dvdroom um her cd yi okumuyor özelliklede film cdlerini hiç okumuyor.

lensinde bir sorun vardır büyük ihtimal. Benim DVD kendim yazdığım dvdleri okumuyor ama başka pcler okuyor. Önce bi firmware güncelle tekrar dene olması servise gidersin

Bazı CD-Rom'lar bazı CD'leri okumaz. Ama aynı CD'yi başka bir CD-Rom okur. Aslında CD de sağlamdır, CD-Rom'da. Sadece CD-Rom, CD seçmektdir. Sizin sorununuz bu olabilir. Bir bilgisayarcıdan detayları öğrenebilirsiniz.

artı
cdler çizikse okumaması doğal
özellikle film cdleri demişsiniz. eğer cdleri kiralayarak seyrediyorsanız emin olun sizden önce bir çok kişi izlemiştir. cizik olması muhtemeldir.

aynı sey bnmde basıma geldı su an o dvd-r yi kullanmıyorum

aynı durum benim cihazda da oldu. garantiden ürün değişimini sağladım. eğer garantisi bitmemişse yetkili servise gönder.

kullandığınız dvd rom un markasını göremediğim için adres veremedim ama yeni flashını bulup atarsanız herhalde sorunlu gözüken (marka olarak ) cd leri okursunuz umarım işinize yarar (kesintisiz güç kaynağı olursa risk almadan yapabilirsiniz yaklaşık 1 dakika sürüyor)

Forum istatistikleri

Konular
128,303
Kullanıcılar
450,142
Son üye
efe_2.0s

Yeni konular

Geri