DSC1616 yardım

hobbo

Üye
Arkadaşlar kendi işyerime dsc1616 kurmayı düşünüyorum sormak istediğim panelde telefon haberleşmesi var gözüküyor ancak alarma anında cihaz arama yapıp sesli msj verebiliyor mu yoksa sadece çağrı mı atıyor. sesli mesaj almak için vd 2005 kodlu cihazı almalımıyım fikir ve önerilerinizi bekliyorum. ayrıca alarm anında cihaza uzaktan kontrol edebiliyor muyum?

Sadece sinyal sesi verir sesli msj icin telefon arama modulu kullanmaniz gerekiyor td200 veya vd2005 kullanabilirsiniz ben td200 kullaniyorum

DSC PC-15616 alarm kontrol panelinde 3 adet cep yada sabit telefon arama özelliği bulunmaktadır. Arama esnasında kayıtlı telefonlara sadece içerisinde kayıtlı sentetik ses raporunu dinletir. VD 2005 telefon arama modülü 8 farklı telefon numarası arama ve 30 saniye ses kaydı dinletme özelliğine sahiptir.
Burada dikkat edilmesi gereken nokta, iş yeriniz site içerisinde ise ( istoç gibi ) site güvenliği arattırılacak ise ses mesaj kaydıyla adres bilgisi verilmesi gerekir. Böyle bir durum söz konusu değilse ve 3 adet telefon numarası aranması yeterli ise telefon arama modülüne gerek yoktur. Gecenin bir yarısı yada hafta sonu iş yeri kapalıyken dükkandan sizi sadece alarm paneli arar ve telefonunuzdan gelen arama esnasında iş yerinizin kayıtlı numarası tarafından arandığınızı görürsünüz buda dükkanda alarm çaldığını anlamanız için yeterlidir.

Güvenlik sistemleri teknik destek sitesi
www.elektronikguvenliksistemleri.info

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri