dsc 585 panel neden kendi kendine hergece arıyor

babuer

Üye
dsc 585 panel var ofisimde her gece 3.00 gibi cebimi arıyor alarm çalmadıgı halde
sistemi resetlyorum gene arıyor yardımcı olabilirmisiniz

ürün hergün simetrik arama yapıyorsa yani hergece saat 3 de merkeze test sinyali göndermeye calısıyordur size tavsiyem dsc ve paradox alarm sistemlerinde harici tel arıyıcı kullanın panelin aslında tel arama modülü yoktur bunlar merkez istasyonu aramaya calışır programda degişiklik yapılarak müşteri aratılıyor 2 yada 3 no arar ve bir dit sesi dinletir tel arıyıcılar 8 no arar sesli mesaj bırakır
detaylı bilgi alamak isterseniz mail atabilirsiniz
*********@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
sistemin montajcı kodunu biliyor isen *8 montajcı kodu 371 9999# yaptığında problemin çözülecektir.
montajcı kodu fabrika değeri 5555'dir

gtmx arkadasım yanılıyorsun merkezi arayan cihazlar aynı zamanda telefon arama özelliginede sahipler mesala dsc arama için 301 ve 302 303 komut satırını kullanıyor fedora arkadasımızın vermıs oldugu satır dogru dorun ondan kaynaklanıyor

ben SİM300D GSM modul arıyorum adetlı bulabıleceğım türkiye de alabıleceğım yer varmı yardımcı olursanız sevınırım

gtmx arkadasım yanılıyorsun merkezi arayan cihazlar aynı zamanda telefon arama özelliginede sahipler mesala dsc arama için 301 ve 302 303 komut satırını kullanıyor fedora arkadasımızın vermıs oldugu satır dogru dorun ondan kaynaklanıyor

kardes bence yanılmıyor ve tam üstüne basıyor. alarm panellerinin arama yapanlarıda var yapmayanlarıda ama dsc panellerde sadece ahm araması içindir o olay üç adet numara girilmesi de 1. ahm numarasına ulasamazsa diğerlerini araması içindir. telefon arama modülü bence tam yerinde bir çözüm. çünki adı üstünde arama modülü dsc de ahm arayıcısından baska bulunmaz..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri