Dokumatik ekran için HMI

Arvedui

Üye
İyi günler arkadaşlar ve hayırlı ramazanlar,

Alışveriş merkezleri için geliştirecek bir dokunmatik ekran için HMI yapmak istiyorum.Bunu nasıl yapabiliriz.Hangi programları kullanmalıyız.Arayüzü ne ile yapacağız yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılarımla,

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
İyi günler arkadaşlar ve hayırlı ramazanlar,

Alışveriş merkezleri için geliştirecek bir dokunmatik ekran için HMI yapmak istiyorum.Bunu nasıl yapabiliriz.Hangi programları kullanmalıyız.Arayüzü ne ile yapacağız yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılarımla,

S.A.
Sn. Arvedui amaç ürün reklamı vb.. ise endüstriyel pc ler var bunlar dokunmatik bir ekranın altına toplanmış sıradan bir pc dir dokunmatik ekranı mause gibi kullanılıyor. Örneğin bazı bankalarda sıramatiklerde var. Hatta kendiniz bile yapabilirsiniz. LCD ekranlar için dokunmatik paneller var bir kasa yapıp altına hd, ana kart toplarsınız üstünede lcd dokunmatikli monitor olay tamam yda ucuz çin işi dokunmatikli lcd var onları kullanabilirsiniz. :p

S.A.
Sn. Arvedui amaç ürün reklamı vb.. ise endüstriyel pc ler var bunlar dokunmatik bir ekranın altına toplanmış sıradan bir pc dir dokunmatik ekranı mause gibi kullanılıyor. Örneğin bazı bankalarda sıramatiklerde var. Hatta kendiniz bile yapabilirsiniz. LCD ekranlar için dokunmatik paneller var bir kasa yapıp altına hd, ana kart toplarsınız üstünede lcd dokunmatikli monitor olay tamam yda ucuz çin işi dokunmatikli lcd var onları kullanabilirsiniz. :p

Dostum cevabın için teşekkür ederim.Bununla beraber benim elimde dokunmatik ekran bir TV var ama bunu istediğim gibi modifiye edilecek(ikonların yerlerini,arayüzü)hala getirmemi sağlayacak bir bilgisayar programı var mı?
Mesela arayüzü kendim ayarlamak ikonları kendim koymak ve arka planı oluşturmak istiyorum.
Tekrar teşekkürler.

Merhabalar dokunmatik operatör panelleri ile ilgili size her türlü yardımcı olabilirim.Grafik tasarım, web tasarım, flash tasarım gibi konularla beraber otomasyon işi ile de ilgilendiğim için hem tasarım hemde işlev olarak tüm işlemleri gerçekleştirebiliriz.

Konuşmak isterseniz msn adresinizi yollamanız yeterli.

Saygılarımla

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,257
Kullanıcılar
450,080
Son üye
Yusuf02p

Yeni konular

Geri