DELTA PLC SİMÜLATÖR YARDIMI

elektro38

Üye
Selam arkadaşlar wpl soft 2.12 de simülatörü çalıştıramıyorum haberleşmeyi kuramıyor.yardımcı olurmusunuz.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
nerede takıldığını tam anlayamadım.ama programını yazıp compile ettikten sonra yukarıdaki menü çubuğundan simulatörü açıyorsun.sonra projeyi download ediyorsun.run butonuna bastıktan sonra online mode butonuna basıyorsun.bu kadar

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim Tamer bey.
plc ye bağlanmadan yazdığım proğramı simülasyon yapmak istiyorum ama
proğram kendi içerisinde haberleşme hatası veriyor.

verdiği haberleşme hatasının resmini veya yazısını buraya koyarsanız yardımcı olabiliriz.

arkadaşlar plc simülatöründe clear plc ne işe yarıyor bilen varsa söylesin?

Merhaba,

Clear PLC fonksiyonu simulasyonda değil, aslında fiziksel PLC'y bağlandığınızda sadece program belleğini silmeye yarar. Böylece PLC içerisindeki program silinir.

İyi çalışmalar,

merhaba,
ben öğrenciyim öğretmenler bize plc sorusu verdi kafamı karıştırdı soru acaba yardımcı olabilecek biri varmı

arkaşlar deltate plc similasyon programını bulamıyorum yardımcı olrmusunuz şimdiden teşekkürederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri