Delta dvp 14ss2 ile step motor

mtilki

Üye
herkese hayırlı işler elimde 6 -7 adet çeşit çeşit step sürücüler var bunların sağlamlık testini nasıl yapabilirim ayrıca üzerlerindeki pul dir en | cp cw en uçları var bunların bağlantıları nasıl yapılmalıdır birde cp cw en dır pul tam olarak ne anlama geliyor

bu sürücüleri delta dvp14 ss2 transistörlü modül ile süreceğim

jumper ayarlarında 1 den 4 e kadar akım ayarı var motora en uygun olanı seçeceğim 6 8 e kadar adımlarla ilgili neye göre seçmeliyim 5 inci jumper ne işe yarıyor cp cw ena yada dır pul ena uçlarının +uçlarını ortak yaptım eksilerine 2.2 kohm bağladım

motor etiketi mcm motor 57mc20 - 3A - 1.8C - 1.0ohm - 2.0nM
step motor yerinden oynatamadım yardım edebilirmisiniz

Son düzenleme:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Aşağıdaki fotoda step motoru Run etme, yön değiştirme ve freni bırakma uygulaması mevcuttur...

54260

Delta 14sst ile 4 adet step surebilirmiim fakat hepsi yön değiştirecek

SS2 plc'ler toplamda 6 adet çıkış ve bunlardan sadece 4 tane Hızlı Dijital Çıkştır.
Sizin 4 adet step sürmek için ; Pals göndermek için 4 ve yön bilgisi içinde 4 adet daha yani toplamda 8 adet çıkışa ihtiyaç duyuyorsunuz.

SS2 ile ya tek tönde 4 adet servo/step motor yada ileri/Geri yönde 2 adet servo/step motor sürebilirsiniz.

Ürün seçimi yaparken ürün bilgilerii incelemenizi böylece yanlış bir seçim yapmamanızı öneririm. Bu bilgiler Delta ürün kataloğunda mevcuttur.

57609

57608

Son düzenleme:
SS2 plc'ler toplamda 6 adet çıkış ve bunlardan sadece 4 tane Hızlı Dijital Çıkştır.
Sizin 4 adet step sürmek için ; Pals göndermek için 4 ve yön bilgisi içinde 4 adet daha yani toplamda 8 adet çıkışa ihtiyaç duyuyorsunuz.

SS2 ile ya tek tönde 4 adet servo/step motor yada ileri/Geri yönde 2 adet servo/step motor sürebilirsiniz.

Ürün seçimi yaparken ürün bilgilerii incelemenizi böylece yanlış bir seçim yapmamanızı öneririm. Bu bilgiler Delta ürün kataloğunda mevcuttur.

Ekli dosyayı görüntüle 57609

Ekli dosyayı görüntüle 57608
tesekkür ederım ilk defa step motor programlayacagım surucu ve step aldım. ınseallah basarılı oluruz

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri