delta DCI Soft 1.02

arkadaşlar delta DCI Soft 1.02 nedir-nasıl kullanılır , kullanan varmı acaba? haberleşmeyle ilgili bi programa benziyor ama tam anlayamadım !!!

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    26.7 KB · Görüntüleme: 81
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhaba Ertuğrul Bey,

DCI Soft Delta ethernet haberleşmeli modüllerin konfigürasyon ve bağlantı yardımcı programıdır.
Böylece DVPEN01-SL, IFD9506, IFD9507 gibi modüllerin konfigürasyonları yapılabilir.

İyi çalışmalar.

DVPEN01-SL varsayılan IP adresi varmıdır var ise nedir acaba.. cihazı ağa bağladım ama DCI bulamıyor onu..

Merhaba, DVPEN01-SL varsayılan IP adresi 192.168.1.5 dir. DCISoft ile aratınız. Eğer broadcast olarak algılayamıyorsanız, bağlantı ayarlarında IP adresini direkt elle yazıp tekrar aratın. İyi çalışmalar.

Teşekkurler.

elle girdim ıp adresini ama yinde olmadı..IP scanner ile deniyecegim bakalım o ne bulacak ağda

2 saat sonra:)

buldum kendilerini DCI de arama yaptırıken onceden cıhazın hangisi oldugunu belirtmemek gerekliymiş sadece IP adresini el ile girip arama yaptırmak yeterli okadar.. kendi o IP nosu altındaki cihazı ısmıyle beraber gosteriyor bulunca.

Teşekkürler..

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri