DC Hub motor yapımı

Bu tur motorlar cok fazli (genelde 3 fazli ) cok kutuplu yani normal motorlar gibi 2 yada 4 kutuplu degil deviri olabildigince dusebilmesi ve tork alinabilmesi icin daha yuksek kutup sayisina sahip olarak dizayn ediliyorlar.

sarim şekline dair elimde bilgi yok ancak pc basinda vaktim oldugunda bende arastirabilirim.
Statordaki sargı ile oluşan kutup sayısı ile rotor daki sabit kutup sayısı kaça kaç olmalı

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
O sargı oranı neyi değiştirir ?

bunu inceledik ama sarım şekli ile bir bilgi göremedim ve malzemeleri bulması sıkıntılı olacak. malzeme konusundan yardım edebilecek bir firma biliyor musunuz?
Nysia Bey merhaba, daha önce iş yaptığım güvenilir bir yer var İstanbulda. Elektrik aracımız için jantlarımızı üretmişlerdi. Orayı önerebilirim size. www.starcncdesign.com

Bu arada 4 ay geçmiş bu yazınızın üzerinden ama motor konusunda ilerleme kaydedebildiniz mi?

Nysia Bey merhaba, daha önce iş yaptığım güvenilir bir yer var İstanbulda. Elektrik aracımız için jantlarımızı üretmişlerdi. Orayı önerebilirim size. www.starcncdesign.com

Bu arada 4 ay geçmiş bu yazınızın üzerinden ama motor konusunda ilerleme kaydedebildiniz mi?

pek bir ilerleme kaydedemedik. hazır parçalar alıp birleştirme yapmayı düşünüyoruz ama sarım hala nasıl olacak belirsiz.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri