Dalgıç pompalar KW Pano ilişkisi

Yolun açık olsun.Opsiyon olan siz olmalısınız.:)

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bu arada 3500 rakamına takıldım @sami inci üstadım , tek tek sayıyormusunuz :)
Yolun açık olsun.Opsiyon olan siz olmalısınız.:)
cWiXOm.png

40 HP motora direk yol verip 430 A demeraj akımı çekmek . Bu adamlar başka gezegende yaşıyor herhalde .

Bilgi sahibi olmadan fikir beyan edilince maalesef böyle oluyor.Benim üzüntüm,bu hastalıklı ya-
pının mühendislerde bile ! olması.

Son düzenleme:
Ben, dalgıç motor imalatçısı olarak direk kalkış yapıyorsam benim gibi diğer firmalarda hep aynı şeyi yapıyorlarsa daha neyi tartışacağız. Neyin opsiyon neyin standart üretim olduğuna siz karar verin.

Bilmemek ayıp değildir. Önemli olan bilmediğinin olabileceğini bilmektir. Her şeye cevap vermek üstatlara zaten yakışmaz. Bildiğini zannedip bilmediği konuda fikir yürütenler mühendis olmamışlar sadece müh. etiketi almışlardır.

Sizden ricam şu konuda yardımcı olursanız 5.6 KW 11 A dalgıç pompa 24 KW bir jenaratöre üçgen pano ile bağlanacak, kalkışta çektiği güç nasıl olur, çalışmasında bir problem olur mu.

Çok sağolun güzel ve kullanışlı bir cetvel. Manuel hesaplama olarak nasıl yaparız.

P= 1.732 x 380 x (11 A x ( ? ) )

Kaç katı akım çeker ilk kalkışta üçgen panoda, ya da yanlış yaptığım bir yer varsa doğru hesabı nasıldır ?

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri