Daikin VRV Klima Arızası

slmn

Üye
çalıştığım otelde klimalar daikin vrv geçen gün odada şöyle bir arıza meydana geldi klima kumandadan çalışıyor görünüyor fakat kumanda ekranında kapı siviç göstergesinin altındaki şema yanıp sönüyor klima haberleşme alamıyordu sanırım bilgisayardan baktığımda odada klima soğuk modunda görünüyor fakat klima soğutma yapmıyordu arıza ne olabilir yardımlarınızı beklerim sayın ustalarım ben klimacı değilim fakat iş
iim gereği böyle arızalara bakmak zorunda kalıyorum

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
klimaların elektronik kartlarında arıza uyarıları vardır olası problemlerde bazı lambalarını yakıp söndürürler elinizde daikin kitapçığı varsa arıza kodları ve verdiği arıza sinyallerinden bulabilirsiniz sitede sabit konularda tüm klimaların arıza kodları diye bir konu mevcut orada arıza kodlarından sorunuzu cevaplayabilirsiniz

çalıştığım otelde klimalar daikin vrv geçen gün odada şöyle bir arıza meydana geldi klima kumandadan çalışıyor görünüyor fakat kumanda ekranında kapı siviç göstergesinin altındaki şema yanıp sönüyor klima haberleşme alamıyordu sanırım bilgisayardan baktığımda odada klima soğuk modunda görünüyor fakat klima soğutma yapmıyordu arıza ne olabilir yardımlarınızı beklerim sayın ustalarım ben klimacı değilim fakat iş
iim gereği böyle arızalara bakmak zorunda kalıyorum

sevgili kardeşim sen cihazın iç ünite ve dış ünitesinin model kodunu bana yaz yardımcı olalım.

sevgili kardeşim sen cihazın iç ünite ve dış ünitesinin model kodunu bana yaz yardımcı olalım.

DAIKIN EUROPE NV 2003
Dış Ünite Kodu : RSXYIOKA7W1

ana kart üzerindeki programlama hangi pozisyonda olmalı ?

Son düzenleme:
uzun zaman olmuş mesajın yeni düştü bana en iyisi telefonla ara bişey lazım olursa..

ERKAN GÜNER. 532 711 24 51

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri