Dahil uydu alıcısı olan LCD TV'nin LNB girişine su girerse ne olur?

Vallahi yalan yok servis taktı anten kablosunu da ama yine de itiraz edeceklerine bahse girerim. Bakalım göreceğiz.

Ölü piksel meselesi dediğim gibi artık eskisi gibi değil. Kanun var. Aklınızda bulunsun.

Kocaeli çok uzak ne yazık ki, siz hangi serviste görev yapıyorsunuz?

yazıların hepsini okumadım ama sinyal yok demişsiniz kabloya su girmişse zaten kablonun işi bitmiştir
tv ye su girmesi zor siz başka kablo ile deneyiniz tv nizi su bozmamıştır ama su giren kabloda kısa devre olduysa cihaza zarar vermiş olabilir çünkü 13 ile 18 v gerlim oluyor kabloda

yazıların hepsini okumadım ama sinyal yok demişsiniz kabloya su girmişse zaten kablonun işi bitmiştir
tv ye su girmesi zor siz başka kablo ile deneyiniz tv nizi su bozmamıştır ama su giren kabloda kısa devre olduysa cihaza zarar vermiş olabilir çünkü 13 ile 18 v gerlim oluyor kabloda
arkadasim regulator denilen bir sey var.
ben zaten yazdim. su girmisse bir ihtimal ve az girmisse sadece o soketin bagli oldugu parca degisince duzelebilir diye. ki aslinda sadece soket de degisebilir ama kisa devre riskine karsin komple degismeli demisim.
soruyu soran arkadasim ben de kocaeline grlecektim ama is suruncemede kaldi. eger gelebilirsem sana mesaj atarim diyecegim ama sivi temasi hizlica cozulmeli. istersen bartina yolla diyecegim ama kargoda paramparca ederler canim makineyi. bilmiyorum nasil yaparsin.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri