dört fonksiyonlu mak.

herkese selam. arkadaşlar ben 4 fonksiyonlu makina yaptım 20 kava gücünde 1. kaynak makinası 2. punta makinası 3. kömürlü lehim mak. 4. regülatör 1 fazlı tek nüveyle 4 makina mantel nüveli benim kafama takılan ben pünomatik çalışan punta kaynak makinası kulandım. ayak pedalı var basıyorsunuz puntanın üst torcu aşağı doğru hareket ederek iki sacı beli bir basınçla sıkıştırdıktan sonra zaman rölesi kontrolunde kontaktör makinaya kısa bir süre elektrik verip kesiyor ayak pedaldan kaldırıldığı zaman puntanın üst torcu yukarı hareket ederek duruyor. kompresör olmadan havasız elektrikle bu hareketleri makinaya nasıl yaptırabilirim. biraz karışık oldu . ben tel no vereyim çağrı bırakın ben ararım teşekürler. 05428180650

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
güçlü bir servo motorla yapabilirsin. servo motorun çıkış miline vidalı rulman bağlarsın hareketli olan punta ucunuda vidaya bağlarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…