Control techniques commander sk tr HF05 hatası nedir?

orhancitak

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Control techniques commander sk markalı sürücüm tr HF05 hatası veriyor commander sk manuelinde HFxx donanım hatası diyor ve ileri yardım için advance user a bakınız demesine rağmen advance userı inceledim ama diagnostik bolumu yoktu ve birşey bulamadım.Bu konuyla ilgili yardım istiyorum.ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
büyük ihtimal fan arızasıdır...fan tozdan sıkışmış olabilir.

bu hata sürücünün fan hız bilgisini alamadığı için ortaya çıkar.çözüm olarak sağlam olduğundan emin olduğun bir sürücünün fanı ile değiştirerek deneme yapabilirsin.

HF05 İkinci işlemci(DSP) ile haberleşme hatası Control techniques türkçe kullanma kitabında alıntı

Benim sürücüm HF03 hatası veriyordu ve hava ile güzelce temizledikten sonra sorun ortadan kalktı. Denemeni tavsiye ederim.

Acaba bu control tekniğin HF arızalarının açıklamasını veren bilgi var mı

muhtemelen kontrol kartı arızalıdır.Kontrol kartı bidiğim kadarıyla ayrı satılıyor.Sürücü kaç kW o da önemli.
Selamlar

fan arızasıdır.fana vida vs. gemiştir yada toz.

kontrol kartı arızası... unidrive kitabında tum arızalar mevut göz at derim

Forum istatistikleri

Konular
128,330
Kullanıcılar
450,173
Son üye
selmantufekci

Yeni konular

Geri