Cofaso çizim programı windows 8 bilgisayarıma kuramuyorum

arkadaşlar ben forumda yeniyim maden sektöründe elektirik bölümünde çalışıyorum arıza bulma pano montaj konusunda iyiyim ekts programı yükledim bilgisayarıma kullanıyorum ama bana yeterli gelmiyo daha iyi öğrenmek istiyorum bilgisayarıma eplan kurulmuyor windows 8 oldu için cofaso kurulup kurulmuyacanıda tam bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız teşekkür ederim veya hangi programı kurmalıyım hepinize teşekkür ederim sağlıklı kazasız iyi çalışmalar

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Proğrama, mausu sag tıklayıp "yönetici olarak çalıştır" seceneğini tıklayarak deneyin. Caddy proğramınıda ben böyle kurabildimdi..

cofaso programını lisanssız kullanmanızı pek fazla tavsiye etmem. lisans konusunda ciddi problemler yaşayabilirsiniz. bu konuda fazla duyum aldım. yinede siz bilirsiniz.

abi peki ne kullanayım ne tavsiye edersin kurulumu kolay işlevi çok olann

Caddy çizim programını tavsiye ederim

kolay gelsın...

Benim tavsiyem Eplan P8. Forumda belki bulamazsınız ama internette arama yaptığınızda bir çok kaynak bulabilirsiniz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri