cnc router yapmak istiyorum

enqbz

Üye
Öncelikle herkeze merhabalar.
1.5 Mt civarı cnc router yapmak istiyorum ve bunda kullanacağım malzemeler nelerdir. Sizce hangi step motor ve sürücü kartını kullanmalıyım,fiyatları nelerdir yardımcı olursanız mutlu olurum. Herkeze teşekkürler.

minumum 3.5 N.m step motor kullanıp ve bunun icin 6 küsür amperlik sürücüler kullanmanız gerek.
yaklaşık 10-12A lik bir güç kaynağına iğtiyacınız olacak. bunun icin trafo daha uygun olur kanımca.Yada ben genelde oyle kullanıyorum diyebilirim.
herhangibir sürücü kartı sizin için yeterli olacaktır.
Bu sitede tüm aradıklarınız mevcut ;
ROBOSAN OTOMASYON SY85STH65 3,5NM STEP MOTOR | STEP MOTOR | SERVO MOTOR | STEP SRC | CNC
ROBOSAN OTOMASYON ZM-2H606 6A 24-80VDC STEP SRC | STEP MOTOR | SERVO MOTOR | STEP SRC | CNC
ROBOSAN OTOMASYON 4 EKSEN USB CNC KONTROL KARTI | STEP MOTOR | SERVO MOTOR | STEP SRC | CNC

yalnız usb kontrol pahalı kaçabilir ama onun yerine başka bir mach3 kartıda kullanabiliriniz.

bu linkteki malzemelerin yaklaşık fiyatları nedir? ayrıca verdiğiniz sürücü 1 motor için değil mi?

ustadlar merhaba ben yenı bır gırısımcıyım cnc router yapmak ıstıyorum.2x6 olacaksekılde plazma kesımı ıcın aynı zamanda ahşapta modellemek ıstıyorum ne yapmam gerekır yardımcı olursanız sevınırım

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri