CNC Çizim Programı arıyorum

valiant

Üye
Mach3 de çalıştıracak şekilde çizim programı arıyorum yardımcı olabilecek var mı ?

2boyutlu mu 3 boyutlu cizim? 3boyut icin solidworks ve solidcam cifti cok pratik, 2 boyut icin autocad ile cizebilirsin sonra herhangi bir cam programi kullanacaksin

2boyutlu mu 3 boyutlu cizim? 3boyut icin solidworks ve solidcam cifti cok pratik, 2 boyut icin autocad ile cizebilirsin sonra herhangi bir cam programi kullanacaksin
nasıl olacak benim şu an için cnc den proje ödevim var her hangi bir parçayı çizip aşama aşama göstermem gerekiyo hangi uçları kullanıldıgımı hangi aşamalardan geçirdigimi kesim sırasında cnc ye gönderdigim kodları bir parçayı solid works te çizdikten sonra bunları nasıl yapa bilirim misal M12x3 bir vida çizdim bunu nasıl cnc uygun hale getire bilirim yardımcı olursanız sevinirim

Ben de bu sıralar DELCAM Power Shape isimli bir 3 boyutlu tasarım programı kulanıyorum. Solidworks'e eş değer çok başarılı.
Ayrıca eski ya da yeni öğrenci belgenizi (JPG) de yollarsanız firmaya, size öğrenci lisansı da yoluyorlar. Korsana hayır.
Öğrenci lisansında da bir eksik yok gibi.;D

Arkadaşlar
[FONT=Helvetica, Arial, sans-serif] IntelliCAD firmasının ProgeCAD ismli programı, AutoCAD programının özelliklerine sahip ve eski versiyonunun bazı özelliklerini kısıtlayıp ücresiz olarak kullanılmasına izin veriyorlar. İlgilenen olursa indirme linki; [/FONT]

Forum istatistikleri

Konular
128,185
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri