Clio

Clio 2 isi musuru baglanti semasi lazım 3 pinli Yardım edebilecek olan varmı

Gönderirseniz çok iyi olur hiç bir yerde bulamadı. Şimdiden teşekkürler.
yav o 3 pinli douch deutsch konektörlü bir müşir . sökeceksin konektörü değiştirecen . bağlantı şemasına ne gerek orasını anlamadım ..

ptesi sizin için öğrenirim onu orjinal vdo müşirmi. yani wdonun renaulta yaptığı müşirmi. aklımda bulunsunda soram elektrikçiye . . onun biri common biri sinyal biri gösterge. ölçü aletile baktığında commonla ölçü arasında 20 derecede 500 ohm görmelisin. ama o arabada ecu varmı tanıtmak gerekirmi tekrar computurle kalibre gerekirmi hiç bilmiyorum . nese ben bilen birine sorarım ..

ptesi sizin için öğrenirim onu orjinal vdo müşirmi. yani wdonun renaulta yaptığı müşirmi. aklımda bulunsunda soram elektrikçiye . . onun biri common biri sinyal biri gösterge. ölçü aletile baktığında commonla ölçü arasında 20 derecede 500 ohm görmelisin. ama o arabada ecu varmı tanıtmak gerekirmi tekrar computurle kalibre gerekirmi hiç bilmiyorum . nese ben bilen birine sorarım ..
Evet orjinal musir

12 . Sayfayı inceleyin .

Ekli dosyalar

• Clio_II_with_IR_Locking.pdf
    2.5 MB · Görüntüleme: 10
enteresan buna ekleme ingilizce yapmışlar . ama renk kodlarını fransızca yapmışlar dediğim gibi comon blanc =beyaz ölçü wiolet blank= morbeyaz ama ikaz wk boş 2 kablo gözüküyor . sadece gauge bağlanmış . yani 400 üzeri bir omaj 20 derece hava sıcaklığında bu havada 500 de ölçülebilir 600 le sorun değil
sağol hoca beni dertten kurtardın. ptesi günü bizim mahmut abiye sorup 50 saat konferans dinleyecedik.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri