cift devirli fan motorları nasıl baglanır

cıft devirli

• 8 adet motor

Oy: 0 0.0%
  • cıft devırlı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Hocam en iyisi siz bi tane fani önce bi deneyin yüksek ve düşük hız için bi sema çıkartın, sonrası daha kolay, öncelikle motorun bağlantı şemasını netlestirmemiz lazım.
anladım ustam santralden 12 adet otomatık ıcın cıkıs var mıdır ki
12 adet olmasına gerek yok 1 tane yeterli, yangın sisteminin adresli mi konvansiyonel mi, hatta öyle ayarlamamiz lazım ki sadece otoparkta yangın çıkarsa bu fanlar çalışsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bır tane yeterli olursa obur kontaktorlerı a1 lerını serımı baglayacagım
baglantı semaları degısıyormuu

bır tane yeterli olursa obur kontaktorlerı a1 lerını serımı baglayacagım
Otomatikte çalışma için evet bobin uçları atlamalı bağlanacak ki yangın anında hepsi devreye girsin, manuel için zaten 0-1 pakolari ile kontrol edilecek.

anladım tesekkur ederım ustam bırde su konuyu aydınlatırsanız her bır motor ıcın 3 adet kontaktor mu kullanacagım

Eplan, cofaso gibi program kullanıyorsanız kolayca cizilebilir.
anladım tesekkur ederım ustam bırde su konuyu aydınlatırsanız her bır motor ıcın 3 adet kontaktor mu kullanacagım
Benim internetten indirdiğim şemaya göre evet, sizin en azından jetfan marka modeli belli ise internetten dokumanini indirip devirli bağlantı şemasına bakmakta fayda var, ya da ürün elinizdeyse önce bi deneyin derim.

Motor üzerinde devir değiştirme varsa sıkıntı var tek devirde oto man kumanda panosu yapabilirsin

Hocam ben biraz baktım, jet fanlar genelde dahlender sargılı dediğimiz motorlardan, yani motor devir sayısı formülünde motorun devrini degistimenin 2 yöntemi vardır, birisi frekansı değiştirmek diğeri motor kutup sayısını değiştirmek dahlender kutup sayisini değiştiriyor yani özel bir sarım tekniği var, bilgi olması açısından söylüyorum.

Aynen yıldız üçgen mantığını kullan Pako 1 de iken yıldız kalkar çalışır Pako 2 konumunda üçgen kalkar ve yüksek devir çalışır

yok ustam fanın calısma ozellıgı var bırıncı devır pako ıkıncı devır otomatık yangın cıktıgında
cctv 16 ustam program yok nasıl yardımcı olabılırısınız

mantığında anlamadiginiz bi yer varsa yardımcı olayim, ancak şu an bilgisayarim da yok çizim için
Panoyu siz mi yapacaksınız yoksa yaptıracak mısınız.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri