Cep Telefonu Kamerası

arkadaşlar elimde bi tane noki n70 cep telefonu kamerası var ben bununla güvenlik kamerası devresi kurmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

yok devenin dale papucu:D:d hayal gücün cok genıs:D:D ımkansız dıye bırsey yokdur ama 20 tl ye bı kamera alsan ugrasmamıs olursun:D:D yok ılla ben yapıcam dıyosan bı kac onerıde bulunabılırım.
oncelıkle sende olan sey cep telefonun bordunun ustundekı kamera ıse yapman kesınle zor!
ama elınde n70 telefon var ve sen bu telefonun kamerasını kulllanarak goruntu kaydetmek ıstıyosan bu olabılır oda şöyleki
telefonu pc ye usb kablosu ıle baglayıp cep telefonunun kamerasını webcam olarak kullandıran programlar nette mevcut
webcam olarak kullanmaya basladıkdan sonra telefonun kamerasını messengerdan yada splıtcam ,manycam programlarıyla goruntu alıp Bsr Screen Recorder programıyla bu goruntulerı kayıt altına alabılırsın...
[h=3][/h]

Evet üzmekendidi fiyatlar çok ucuz

Bilmek yapmayı gerektirmez... Bence öğren ister yap ister yapma... Hatta burayada yaz toplumun bilgilenmesine katkın olsun...

deli sacması işlerle ugrasma n70 kamerayı harıcen calıstırma sansın hıc yok zaman kaybından baska bır sey değil cep telefonu kameralrı işlemci uzerınden root alır 1.7 ila 3.2 volt arasında oto focus saglar harıcı voltaj ıle vıdeo sınyalı alma sansın yok kal saglıcakla

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,302
Kullanıcılar
450,141
Son üye
Rmzn44

Yeni konular

Geri