Cade Simu Türçeleştirilmiş Hali

klhan

Üye
Arkadaşlar bende program gayet normal çalışıyor. sorun nerde anlamış değilim :confused:

cosbey

Üye
ellerinize sağlık, türkçesi çok güzel olmuş. bir tek antetlerdeki başlıklar ispanyolca kalmış. bunla ilgili geliştirme yapıldımı acaba..

S.A arkadaslar programda zaman rölesi kullandıgımda sayım yapmadan direk geçiş yapıyor zaman degeri giriyorum ama olumsuz bilgisi olan varsa şimdiden tesekkür ederim

samet35

Üye
faz ve mp hattını kahverengi, mavi olarak çizildiğinde silinmiyor ve simüle ediyor.saygılar...

ahnur

Paylaşımcı üye

tamudo

Üye
arkadaşlar bende bu programı kullandım gerçekten güzel bir program ama bazı butonları kullanamıyorum bunu değişik yöntemlerle yapıyorum ama saçma oluyor mesela 1-0-1 yaylı buto(XB5AD53 SCHİNEİDER )

proğramı bi arkadaş önerdi yükledim ama daha denemedim ellerinize sağlık....
bu arada DUPIŞK arkadaşa önerdiği için teşekkürler.....

böyle güzel programları paylaşıma açan arkadaşlara saygılar sunarım emeğinize sağlık.......

arkadaşlar hiç emek sarf etmeden öyle mi böyle mi diye soruyorsunuz. biraz kurcalasanız program çok pratik kullanışlı ve ekts'ye bin basar.

1- hatları çekerken bağlantı kablosu menüsünden faz ve nötr olarak, eğer dc besleme ise dc kablolar ile çekin. sol menüdeki çizgi besleme kablosu değildir yanılmayın.

2- programa giriş şifresi zaten şifre soran kutucukta yazıyor.

başka soru varsa cevaplayabilirim.