Buzdolabı Üst Kısım Soğutmuyor

Dolabım alt tarafı dondurucu dondurucu kısmı gayet güzel çalışıyor üst tarafı günlük dolap üst tarafı soğutmuyor Garantisi 1 ay önce bitti biter bitmez zaten bu arıza patlak verdi tamamen ayıplı bir ürün olduğunu düşünüyorum servis talebinde bulundum servis geldi Ve cihazın değişim olması gerektiğini söyledi. Üst evap kısmında tıkanma mevcut onarım mümkün değildir değişim gerekmektedir diye not düşüldü. Nasıl bir cihaz 2 yılda tamir olması imkansız bir arıza versin Arçelik buzdolabı servis deki arkadaş sizi arayacaklar üstüne para vereceğiniz bir teklifte bulunacaklar ne yani şimdi benden dolabı 3000 sayıp 20 binin altında dolap yok zaten o para talebinde mi bulunacaklar anlamadım gitti Ben bu tamiri imkansız birşeyin olduğuna inanmıyorum ya var mı bu konuda tecrübeli arkadaşlar .

beyaz eşya biraz şans işidir ama son dönemlerde beyaz eşyanın kalitelisini seçmek biraz akıl işidir. onlarca yerli marka olmasına rağmen tv samsung plazma serisi, buzdolabım liebherr ev serisi, çamaşır makinem lg 7 kg direkt draw serisi. gerçi hepsi 10 sene sınırında ama ne yapayım şimdilik bozulana kadar onlarla arkadaş olacağım.

beyaz eşya biraz şans işidir ama son dönemlerde beyaz eşyanın kalitelisini seçmek biraz akıl işidir. onlarca yerli marka olmasına rağmen tv samsung plazma serisi, buzdolabım liebherr ev serisi, çamaşır makinem lg 7 kg direkt draw serisi. gerçi hepsi 10 sene sınırında ama ne yapayım şimdilik bozulana kadar onlarla arkadaş olacağım.
Doğru diyorsun üstat elektriksel ve ya elektroniksel bozulmalarda hiç yoktan anlıyoruz çözeriz bir şekilde ama konu mekaniğe gelince cortluyoruz

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri