Bu Trafik kazasında çekimi yapan tanker şöföründe suç yokmu

hserdar

Üye

elma kamyoneti üzerine gelen minibus gördügü halde frene asılmadı , yol çizgileri en fazla 10 metre boşlukla çizilir adam öndeki kamyonetin tamponunda gidiyor devamlı sol çekme aksiyonu yapıyor. bence kazayı tetikleyen o . ben çift yönlü yollarda hep karşımdaki acemi gibi araç sürerim . böyle olunca onun yaptıgı hatalı sollama yada tehlikeli hareketlerde hem kendimi hem de trafikteki diger sürücüleri korumuş oluyorum . USTA ŞÖFÖR EVE SAGLIKLI VAZİYETTE ULAŞAN ŞÖFÖRDÜR . ama tercih sizin hızlı yaşa genç öl cesetim yakışıklı olsun diyen lere sözüm yok.

minibüslü hatalı şerit ihlali yapıyor.

minibüslü hatalı şerit ihlali yapıyor.
minübüsün önü açık neden şerit degiştirsin
1. adam telefonla oynarken direksiyon hakimiyetini kaybetti mi
2. intahar etmeyi mi planladı.
3 yoksa okadar hızlı gidiyordu ki direksiyon hakimiyetini kaybedip azraille pazarlıık mıyaptı.
ne eep olursa olsun en önemli şart dikkat hemde haddinden fazla kurallara uymak ve dikatli olmak. yoksa senin hatan olmazsa bile karşıdaki senin celladın olabiliyor.
allah yollardaki bütün vatandaşlarımızı kazadan beladan korusun . amin

bölünmüş yollar güvenlidir diyenler gelmedi hayret adam kusurlu genede gerçi ölme şansı daha yüksek.

minibüs uyudu. bizim soför kazanın sağ şeritte olacağını anladı soldan kaçmak istedi. minibüsün savrulacağını hesap etmedi.

O kadar mı belki minibüs bunun sol çektiğini gördü frene bastı ayarsız tekerlekler sola çekti . Olamaz mı
Arabalar kaza yapmadan önce bir ses geliyor anladığım kadarıyla minübüsün ön sol tekerliği patladı ve sol a çekti ve şoför de direksiyon hakimiyetni kaybetti anlaşılan

Forum istatistikleri

Konular
128,265
Kullanıcılar
450,087
Son üye
Hsnozer

Yeni konular

Geri