Bu Alarm Sistemi Alınır mı?

veli125

Üye
arkadaşlar opax,paradox gibi markalar gsm alarm sistemleri pahalı 1000 tl nin üzerinde tahmini 1300 tl civarı ama internette bu alarmı gördüm satıcı sorunsuz dedi.tabi paradox un yerini tutmaz ama işimizi görürmü hiç böyle alarm sistemi kullandınızmı artı ve eksileri nelerdir. önerilerinizi bekliyorum..
GSM Kartlı Kablosuz Ev Ofis Alarm Sistemi 349,90 TL Sanalpazar.com'da 6547155

Merhabalar ben de kısa sure önce buna benzer bir urun aldım . Benimki wisetech ws244 diye geçiyor internette. kasali panel şeklinde , tuş takımı panel üzerinde . Kablosuz ve kablolu pirlar bağladım oldukça Guzel çalışıyor sorunsuz .

Tecrübeme dayanarak sunu söyleyebilirim benim cihazın içinde 2-3 kg ağırlığında elektrik kesintisine karsi aku var bunlarda daha basit bir pil var
sanırım yani daha zayıf olacaktır . İkincisi ise sonrandan sisteme kablolu bağlantı yapmayı düşünürseniz kablo bağlantıları kalınlığa bağlı olarak duvarda cihazın arkasına toplamak zor olacaktır . Diğer yönleriyle benim kullandığımdan bir farkı olduğunu zannetmiyorum .

Programlama kısmı biraz basta kafanızı karıştırabilir bir kaç gün icinde hakim olursunuz . Kumanda ile home ve away olarak kodladiginizda evde ve dışlarda iken istediğiniz zonu aktif etme şansına da sahipsiniz .

Genel olarak Guzel bir urun tavsiye ederim .

e6u9aqy9.jpg

saol dostum bilgin için.şahsen sevindim,cihazı yarın alırım. evet cihazın küçük bir aküsü varmış ama ben takviye yaparım.benim korkum hani ucuz çin malıya birde kablosuz pır ve kapı manyetiği olduğu için ilerde sorun yaparmı bağlantı kesermi veya belli süre sonra kafayı yermi diye kafama takılıyordu ama yorumundan sonra iyi oldu.

saol dostum bilgin için.şahsen sevindim,cihazı yarın alırım. evet cihazın küçük bir aküsü varmış ama ben takviye yaparım.benim korkum hani ucuz çin malıya birde kablosuz pır ve kapı manyetiği olduğu için ilerde sorun yaparmı bağlantı kesermi veya belli süre sonra kafayı yermi diye kafama takılıyordu ama yorumundan sonra iyi oldu.

Sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum , diğer kaliteli cihazların icinde de çok farkı bir kart yok yani . Ama fiyat biraz daha aşağı olabilir , ben 270tl ye dis siren ve akuler dahil almıştım 8 ay önce.

Kolay gelsin

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

aldığın gsm li miydi.yoksa telekom hatlımı.bana gsm lazım

aldığın gsm li miydi.yoksa telekom hatlımı.bana gsm lazım

Aldığım normal telefon hattı girisli, GSM hatlilarda imei kayıt işlemine güvenmediğimden almadım. Alirken Dikkat edin. GSM li alıyorsanız normal giriş modülünde olursa iyi olur sıkıntı yasarsanız normal hatta geçersiniz . Saygılar

benim kuracağım yerde telekom hattı yok.gsm mecburum.zaten gsm alarmlar telekom olanlara göre fiyatı çok farklı.sanırım bunu almakta mecburum

Düşük kalite ürün, pahalı fiyat. Ben olsam güvenliğimi böyle bir cihaza emanet etmezdim.
İlla alacaksanız fazla para vermeyin: 106 Zones Tri band GSM LCD Voice Operate Wireless Intelligent GSM Burglar Home Security Alarm System Auto Dial-in Sensors & Alarms from Home Improvement on Aliexpress.com

evet dediğinde haklısın yurt dışı fiyatı ucuz.ben o siteden çok fazla ürün aldım. vip silver var.fakat bir çok kişiyle görüştüm imei değişimi yapmıyorlar.değiştirenlerde çoklu alımda yapacaklarını söylediler.o cihazı alıp türkiyede kayıt altına alma masrafı 110 tl civarı. haliyle bu gösterdiğim ürünü almak mantıklı sonuçta kurulumda yardım ve 2 yıl garantili

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim kuracağım yerde telekom hattı yok.gsm mecburum.zaten gsm alarmlar telekom olanlara göre fiyatı çok farklı.sanırım bunu almakta mecburum

evet dediğinde haklısın yurt dışı fiyatı ucuz.ben o siteden çok fazla ürün aldım. vip silver var.fakat bir çok kişiyle görüştüm imei değişimi yapmıyorlar.değiştirenlerde çoklu alımda yapacaklarını söylediler.o cihazı alıp türkiyede kayıt altına alma masrafı 110 tl civarı. haliyle bu gösterdiğim ürünü almak mantıklı sonuçta kurulumda yardım ve 2 yıl garantili

Dediğim gibi imei sorunu cozebiliyorsaniz Yada aldığınız yer kayıtlı olduğunun garantisini verebiliyorsa normal hattan çok daha iyi olur .

Geçen yıl evim ve ofisim için ihtiyaç duyduğum kamera ve alarm sistemleri üzerine yaptığım araştırma sonucunda fiyat /performans oranı ve müşteriye yaklaşım şekilleri nedeniyle tercih ettiğim raptor güvenlikten gayet memnunum. Kurulum sonrası da ihtiyaç duyduğumuz anlarda kısa sürede yardımcı oldular. Tavsiyede bulunduğum arkadaşlarım da başka arkadaşlarına tavsiye edecek kadar memnun kalmışlar. İhtiyacı olanlar için web sitelerinin adresi : www.raptorguvenlik.com

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri